Warto kupić - Zabawki - Samochody, samoloty i pojazdy

Revell Junior Kit - Samochód policyjny

Firma Revell słynie z produkcji wysokiej jakości modeli do sklejania dla dorosłych, ale dla najmłodszych przygotowała specjalne produkty. To najnowsza kolekcja Revell Junior Kit przeznaczona dla dzieci w wieku od 4 lat.

kolekcja Revell Junior Kit samochód policyjny

Dzięki tej kolekcji dzieci mogą uczyć się konstruowania samochodów. To 5 realistycznych pojazdów, wysokiej jakości, zaprojektowanych z charakterystyczną dla Revella dbałością o szczegóły.

Innowacja polega na tym, że elementy nie są po prostu połączone razem, ale należy je połączyć za pomocą specjalnie opatentowanych śrub.

Śruby przykręca się specjalnym śrubokrętem. Ta forma łączenia jest przyjazna dla dłoni dziecka, rozwijając jego zdolności motoryczne.

kolekcja samochodów Revell Junior Kit samochód policyjnyJednym z pojazdów z kolekcji jest samochód policyjny. Samochód ma solidną konstrukcję, otwierane drzwi i bagażnik, wnętrze z dużą ilością szczegółów. W otwieranym bagażniku znajdują się dwa pachołki, przydatne podczas akcji policyjnych.

Kolorowa, obrazkowa instrukcja montażu poprowadzi małego konstruktora krok po kroku. Długość modelu około 235 mm. Czas budowy około 30 do 45 minut. Zawiera 26 części + 24 elementów złącznych. Pojazd można ponownie rozmontować.

www.revell.com.pl Cena: 89.9 PLN
Producent:
Revell

Pozostałe

Goclever Mudskipper Samochody, samoloty i pojazdy

Zdalnie sterowany samochód terenowy GOCLEVER MUDSKIPPER to doskonała propozycja na nietuzinkową zabawę.

Czytaj dalej
Aero – auto akumulatorowe dla dzieci Samochody, samoloty i pojazdy

Sportowy Aero to pojazd akumulatorowy, który sprawi małym miłośnikom motoryzacji mnóstwo radości. Dziecko może prowadzić go samodzielnie lub korzystać z pomocy rodzica (sterować można również zdalnie).

Czytaj dalej
Maxi – auto akumulatorowe dla dzieci Samochody, samoloty i pojazdy

Doskonały prezent dla dzieci kochających samochody. MAXI to akumulatorowy kabriolet, który wygląda jak prawdziwy.

Czytaj dalej
Samochód akumulatorowy Toyz MAXI Samochody, samoloty i pojazdy

Samochód akumulatorowy MAXI został zaprojektowany ze szczególną dbałością. Ma dostarczać najmłodszym miłośnikom motoryzacji niezapomnianych wrażeń.

Czytaj dalej
Jeździk drewniany Wilk, T’es fou Louloup Samochody, samoloty i pojazdy

Jeździk Wilk wykonany jest w całości z drewna lakierowanego. Ma oryginalny kształt, żywe kolory, skręcaną kierownicę i podgumowane kółka dzięki którym nie będzie się ślizgał na podłodze. Wilk ma na głowie wygodne rączki do trzymania i ogon, który pełni dodatkowo rolę oparcia. Dla dzieci powyżej 12 miesięcy

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie