Warto kupić - Zabawki - Pozostałe

Muszelka Bilibo - kreatywna zabawka

Muszelka Bilibo to niezwykła zabawka, która zdobyła wiele nagród i podbiła serca dzieci na całym świecie.

Dlaczego muszelka Bilibo jest tak niezwykłą zabawką? Bilibo nie jest na baterie, nie posiada także instrukcji, nie sugeruje gotowych rozwiązań, natomiast "zmusza" dzieci do myślenia i pobudza do działania.

Prosta konstrukcja muszelki Bilibo wbrew pozorom daje mnóstwo możliwości - można się bardzo zdziwić widząc, w jaki sposób dzieci potrafią się nią bawić.

www.bilibo.pl Cena: 100 PLN
Producent:
Moluk
Dystrybutor:
Tublu

Pozostałe

CITY BOARD CYCLOPS, czyli zaawansowana deskorolka elektryczna o klasycznej konstrukcji Pozostałe

W ofercie firmy Goclever pojawiła się nowość: CITY BOARD CYCLOPS, czyli zaawansowana deskorolka elektryczna o klasycznej konstrukcji.

Czytaj dalej
Little Tikes - chodzik i stolik z projektorem 3 w 1 Pozostałe

Chodzik można przekształcić w stolik o dwóch płaszczyznach zabawy. Dodatkowo na centralnym panelu znajduje się projektor różnokolorowych świateł.

Czytaj dalej
Skrzynia zamykana na zabawki Little Tree Lis Pozostałe

Tekstylna zamykana skrzynia na zabawki niemieckiej marki LASSIG pomoże Ci z łatwością utrzymać porządek w rzeczach Twojego maluszka.

Czytaj dalej
Rodzina Tuli Pozostałe

Tuli – stworzony do tulenia, przytulania i ułatwiania zasypiania, zaprojektowany i uszyty w Polsce, w pełni bezpieczny dla dzieci już od pierwszych chwil.

Czytaj dalej
Interaktywny Wilk z 4 zabawkami, T'es fou Louloup Pozostałe

T'es fou Louloup to kolekcja zabawek firmy Ebulobo związana z dobrze nam znaną historią Wilka i  Czerwonego Kapturka - choć w nowej odsłonie. W wydaniu firmy Ebulobo Wilk jest bardzo przyjazny, nieco zwariowany i strasznie żarłoczny.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie