Warto kupić - Zabawki - Pozostałe

Wózek-przyczepa z akcesoriami do zabawy w piasku

Wózek-przyczepa z kompletem do zabawy w piasku to bezpieczny i wytrzymały zestaw, który polubi każdy mały budowniczy.

Wózek-przyczepa o nośności do 60 kg to zabawka wielofunkcyjna - doskonale sprawdza się samodzielnie lub jako dodatek do traktora lub wywrotki z serii Gigant.

Dodatkowym wyposażeniem zestawu jest letni komplet do zabawy w piasku, w skład którego wchodzi wiaderko, łopatka, grabki oraz foremka i sitko.

www.wader-wozniak.pl Cena: 57 PLN
Producent:
Wader-Woźniak

Pozostałe

CITY BOARD CYCLOPS, czyli zaawansowana deskorolka elektryczna o klasycznej konstrukcji Pozostałe

W ofercie firmy Goclever pojawiła się nowość: CITY BOARD CYCLOPS, czyli zaawansowana deskorolka elektryczna o klasycznej konstrukcji.

Czytaj dalej
Little Tikes - chodzik i stolik z projektorem 3 w 1 Pozostałe

Chodzik można przekształcić w stolik o dwóch płaszczyznach zabawy. Dodatkowo na centralnym panelu znajduje się projektor różnokolorowych świateł.

Czytaj dalej
Skrzynia zamykana na zabawki Little Tree Lis Pozostałe

Tekstylna zamykana skrzynia na zabawki niemieckiej marki LASSIG pomoże Ci z łatwością utrzymać porządek w rzeczach Twojego maluszka.

Czytaj dalej
Rodzina Tuli Pozostałe

Tuli – stworzony do tulenia, przytulania i ułatwiania zasypiania, zaprojektowany i uszyty w Polsce, w pełni bezpieczny dla dzieci już od pierwszych chwil.

Czytaj dalej
Interaktywny Wilk z 4 zabawkami, T'es fou Louloup Pozostałe

T'es fou Louloup to kolekcja zabawek firmy Ebulobo związana z dobrze nam znaną historią Wilka i  Czerwonego Kapturka - choć w nowej odsłonie. W wydaniu firmy Ebulobo Wilk jest bardzo przyjazny, nieco zwariowany i strasznie żarłoczny.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie