Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Zabawki - Pozostałe

Space Bilibo - limitowana edycja słynnej muszelki

Muszelki Bilibo to fantastyczna zabawka, która da mnóstwo radości każdemu dziecku. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki odnajdują nieskończoną ilość możliwości zabawy z tą wyjątkową muszelką.

Muszelka Bilibo nie potrzebuje baterii ani skomplikowanych instrukcji - jest napędzane tylko dziecięcą wyobraźnią. Żywe kolory i ciekawe kształty zabawki pobudzają ciekawość, stymulują zmysły i inspirują dzieci do poszukiwania nowych zastosowań.

W domu i na zewnątrz, w piaskownicy, w wodzie, a nawet na śniegu - zgodnie z wiekiem i zainteresowaniami dzieci bawią się muszelką Bilibo na wiele sposobów.

Muszelki Bilibo można łączyć lub ustawiać jedna na drugiej. Podobnie, jak to się dzieje w przypadku trójwymiarowych kawałków puzzli, dwie muszelki łączą się w kulę - z przyjazną twarzą i szerokim uśmiechem.

Obejrzyj filmik o muszelce Bilibo

www.tublu.pl Cena: 109 PLN
Producent:
Moluk
Dystrybutor:
Tublu

Pozostałe

Skrzynia zamykana na zabawki Little Tree Lis Pozostałe

Tekstylna zamykana skrzynia na zabawki niemieckiej marki LASSIG pomoże Ci z łatwością utrzymać porządek w rzeczach Twojego maluszka.

Czytaj dalej
Rodzina Tuli Pozostałe

Tuli – stworzony do tulenia, przytulania i ułatwiania zasypiania, zaprojektowany i uszyty w Polsce, w pełni bezpieczny dla dzieci już od pierwszych chwil.

Czytaj dalej
Interaktywny Wilk z 4 zabawkami, T'es fou Louloup Pozostałe

T'es fou Louloup to kolekcja zabawek firmy Ebulobo związana z dobrze nam znaną historią Wilka i  Czerwonego Kapturka - choć w nowej odsłonie. W wydaniu firmy Ebulobo Wilk jest bardzo przyjazny, nieco zwariowany i strasznie żarłoczny.

Czytaj dalej
Pojazd akumulatorowy dla dzieci Caratero Toyz Digger Pozostałe

Który obecny tata, będąc jeszcze małym brzdącem, nie marzył o swojej własnej koparce? Koparka Digger to nowość w ofercie marki Toyz.

Czytaj dalej
Płetwa do nauki pływania - SwimFin Pozostałe

SwimFin jest pierwszym, naprawdę innowacyjnym i niezwykle pomocnym przyrządem do nauki oraz doskonalenia umiejętności pływania.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie

Poradnik

Idealne miejsce dla malucha - urządzanie pokoju

Pokój malucha

W pierwszych latach życia nasze dziecko będzie największą część czasu spędzało ... Czytaj dalej
Kupujemy pierwsze buty dla malucha

Podróże i wyprawy

Zakup butów dla malucha nie jest prostą sprawą. Powinny one spełniać wiele ... Czytaj dalej
Zobacz wszystkie

Magazyn dziecko - najlepsza inwestycja

JESIEŃ | 2016

W najnowszym wydaniu naszego kwartalnika znajdziecie wiele praktycznych porad oraz przegląd nowości z rynku parentingowego!

Tylko 6,90 zł