Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Zabawki - Pozostałe

Space Bilibo - limitowana edycja słynnej muszelki

Muszelki Bilibo to fantastyczna zabawka, która da mnóstwo radości każdemu dziecku. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki odnajdują nieskończoną ilość możliwości zabawy z tą wyjątkową muszelką.

Muszelka Bilibo nie potrzebuje baterii ani skomplikowanych instrukcji - jest napędzane tylko dziecięcą wyobraźnią. Żywe kolory i ciekawe kształty zabawki pobudzają ciekawość, stymulują zmysły i inspirują dzieci do poszukiwania nowych zastosowań.

W domu i na zewnątrz, w piaskownicy, w wodzie, a nawet na śniegu - zgodnie z wiekiem i zainteresowaniami dzieci bawią się muszelką Bilibo na wiele sposobów.

Muszelki Bilibo można łączyć lub ustawiać jedna na drugiej. Podobnie, jak to się dzieje w przypadku trójwymiarowych kawałków puzzli, dwie muszelki łączą się w kulę - z przyjazną twarzą i szerokim uśmiechem.

Obejrzyj filmik o muszelce Bilibo

www.tublu.pl Cena: 109 PLN
Producent:
Moluk
Dystrybutor:
Tublu

Pozostałe

Little Tikes - chodzik i stolik z projektorem 3 w 1 Pozostałe

Chodzik można przekształcić w stolik o dwóch płaszczyznach zabawy. Dodatkowo na centralnym panelu znajduje się projektor różnokolorowych świateł.

Czytaj dalej
Skrzynia zamykana na zabawki Little Tree Lis Pozostałe

Tekstylna zamykana skrzynia na zabawki niemieckiej marki LASSIG pomoże Ci z łatwością utrzymać porządek w rzeczach Twojego maluszka.

Czytaj dalej
Rodzina Tuli Pozostałe

Tuli – stworzony do tulenia, przytulania i ułatwiania zasypiania, zaprojektowany i uszyty w Polsce, w pełni bezpieczny dla dzieci już od pierwszych chwil.

Czytaj dalej
Interaktywny Wilk z 4 zabawkami, T'es fou Louloup Pozostałe

T'es fou Louloup to kolekcja zabawek firmy Ebulobo związana z dobrze nam znaną historią Wilka i  Czerwonego Kapturka - choć w nowej odsłonie. W wydaniu firmy Ebulobo Wilk jest bardzo przyjazny, nieco zwariowany i strasznie żarłoczny.

Czytaj dalej
Pojazd akumulatorowy dla dzieci Caratero Toyz Digger Pozostałe

Który obecny tata, będąc jeszcze małym brzdącem, nie marzył o swojej własnej koparce? Koparka Digger to nowość w ofercie marki Toyz.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie

Poradnik

Noś, tul, kołysz...

Zdrowie i pielęgnacja

Dlaczego dotyk mamy jest ważny dla noworodka – wyjaśnia położna ... Czytaj dalej
Must have mamy i maleństwa

Nasze 9 miesięcy

Już w szkole rodzenia położna namawia was, byście nie zwlekali z pakowaniem ... Czytaj dalej
Zobacz wszystkie

Magazyn dziecko - najlepsza inwestycja

ZIMA | 2017-2018

W najnowszym wydaniu naszego kwartalnika znajdziecie wiele praktycznych porad oraz przegląd nowości z rynku parentingowego!

Tylko 6,90