Warto kupić - Zabawki - Pozostałe

Zestaw Safari Jumbo

Soft Collection to miękkie, gumowe, pachnące figurki i pojazdy różnych rodzajów i wielkości.

Każdy z nich ma inną minkę. Są miękkie czyli bezpieczne dla najmłodszych. Można je ściskać dzięki czemu dostosowują się do małych rączek dzieci. Wyraziste kolory przyciągają wzrok każdego malucha, pobudzają wyobraźnię i zachęcają do wspólnej zabawy. W kolekcji samochodziki, pociągi oraz zestawy safari i farma.

Zestaw Safari Jumbo zawiera 2 pojazdy, ludzik, drzewo i 8 figurek dzikich zwierząt: zebra, lew, lampart, małpa, żyrafa, słoń, nosorożec.

www.pandatoys.com.p Cena: 100.8 PLN ( 126 PLN )
Producent:
The Colored World

Pozostałe

CITY BOARD CYCLOPS, czyli zaawansowana deskorolka elektryczna o klasycznej konstrukcji Pozostałe

W ofercie firmy Goclever pojawiła się nowość: CITY BOARD CYCLOPS, czyli zaawansowana deskorolka elektryczna o klasycznej konstrukcji.

Czytaj dalej
Little Tikes - chodzik i stolik z projektorem 3 w 1 Pozostałe

Chodzik można przekształcić w stolik o dwóch płaszczyznach zabawy. Dodatkowo na centralnym panelu znajduje się projektor różnokolorowych świateł.

Czytaj dalej
Skrzynia zamykana na zabawki Little Tree Lis Pozostałe

Tekstylna zamykana skrzynia na zabawki niemieckiej marki LASSIG pomoże Ci z łatwością utrzymać porządek w rzeczach Twojego maluszka.

Czytaj dalej
Rodzina Tuli Pozostałe

Tuli – stworzony do tulenia, przytulania i ułatwiania zasypiania, zaprojektowany i uszyty w Polsce, w pełni bezpieczny dla dzieci już od pierwszych chwil.

Czytaj dalej
Interaktywny Wilk z 4 zabawkami, T'es fou Louloup Pozostałe

T'es fou Louloup to kolekcja zabawek firmy Ebulobo związana z dobrze nam znaną historią Wilka i  Czerwonego Kapturka - choć w nowej odsłonie. W wydaniu firmy Ebulobo Wilk jest bardzo przyjazny, nieco zwariowany i strasznie żarłoczny.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie