Warto kupić - Zabawki - Pozostałe

Interaktywny Wilk z 4 zabawkami, T'es fou Louloup

T'es fou Louloup to kolekcja zabawek firmy Ebulobo związana z dobrze nam znaną historią Wilka i  Czerwonego Kapturka - choć w nowej odsłonie. W wydaniu firmy Ebulobo Wilk jest bardzo przyjazny, nieco zwariowany i strasznie żarłoczny.

Interaktywny Wilk ma na brzuszku zamek i wewnętrzną kieszonkę, w której mieszczą się połknięte przez

 
Interaktywny Wilk z 4 zabawkami,
T'es fou Louloup
 

niego: dzwoniący telefon z bezpiecznym lusterkiem, rondelek, piszczący prosiaczek i Czerwony Kapturek.

Jak się okazało, nie wszystko jest jadalne i Wilka rozbolał brzuszek a jego język zrobił się niebieski. Dziecko będzie mogło pomóc wyzdrowieć Wilkowi, wystarczy, że szybko otworzy zamek na jego brzuszku i wyciągnie przyjaciół Wilka. Nos wilka piszczy, głowa dzwoni a ogon szeleści.Dzięki jego długim łapom, Niemowlę i starsze Dziecko nie będą miały problemu ze złapaniem zabawki w swoje malutkie rączki.

Czerwony Kapturekma zdejmowany płaszczyk, co pomaga rozwijać umiejętności motoryczne dłoni Dziecka. Różnorodna, ciekawa faktura materiałów, a także jego piękne kolory z pewnością będą wzbudzały ciekawość u Niemowlaka i Dziecka.

Wymiary wilka : 37 cm.

www.sklep.mavero.pl Cena: 139 PLN
Producent:
Ebulobo

Pozostałe

CITY BOARD CYCLOPS, czyli zaawansowana deskorolka elektryczna o klasycznej konstrukcji Pozostałe

W ofercie firmy Goclever pojawiła się nowość: CITY BOARD CYCLOPS, czyli zaawansowana deskorolka elektryczna o klasycznej konstrukcji.

Czytaj dalej
Little Tikes - chodzik i stolik z projektorem 3 w 1 Pozostałe

Chodzik można przekształcić w stolik o dwóch płaszczyznach zabawy. Dodatkowo na centralnym panelu znajduje się projektor różnokolorowych świateł.

Czytaj dalej
Skrzynia zamykana na zabawki Little Tree Lis Pozostałe

Tekstylna zamykana skrzynia na zabawki niemieckiej marki LASSIG pomoże Ci z łatwością utrzymać porządek w rzeczach Twojego maluszka.

Czytaj dalej
Rodzina Tuli Pozostałe

Tuli – stworzony do tulenia, przytulania i ułatwiania zasypiania, zaprojektowany i uszyty w Polsce, w pełni bezpieczny dla dzieci już od pierwszych chwil.

Czytaj dalej
Pojazd akumulatorowy dla dzieci Caratero Toyz Digger Pozostałe

Który obecny tata, będąc jeszcze małym brzdącem, nie marzył o swojej własnej koparce? Koparka Digger to nowość w ofercie marki Toyz.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie