Warto kupić - Zabawki - Multimedia

Gra Disney Infinity

Gra Disney Infinity to wirtualny plac zabaw, na którym znajdziemy różne postacie, przedmioty, środki transportu i budynki pochodzące z najważniejszych marek wytwórni filmowych Disney i Pixar.

Disney Infinity oferuje świat wypełniony akcją, zagadkami i mini-grami. Gracze mogą projektować poziomy wypełnione przeróżnymi obiektami, takimi jak tory wyścigowe, strzelnice, labirynty czy boiska do piłki nożnej.

Gra Disney Infinity - kieruj bohaterami Disneya

Do zabawy niezbędna jest specjalna stacja dokująca (Disney Infinity Base), która jest w zestawie startowym. Na niej umieszcza się figurki postaci, którymi będziemy sterować.

W zależności od rozmiarów naszej kolekcji, możemy pokierować różnymi bohaterami Disneya: od animowanego Sulley'a z filmu "Potwory i Spółka" czy Buzza Astrala z "Toy Story", po Jacka Sparrowa lub Davy'ego Jonesa z "Piratów z Karaibów".

Każda postać posiada indywidualne zdolności i gadżety. Dodatkowo cechy wszystkich bohaterów da się modyfikować za pomocą tzw. Dysków Mocy, czyli kart RFID umieszczanych na podstawce pod figurką.

Zestaw startowy Disney Infinity

  • gra
  • trzy figurki
  • stacja dokująca
www.cdp.pl Cena: 230 PLN
Producent:
CD Project

Pozostałe

Smartfon dla dziecka MioPhone Multimedia

MioPhone jest produktem włoskiej firmy Lisciani. Ten znany producent gier i zabawek edukacyjnych wyposażył smartfon w wiele różnorodnych aplikacji edukacyjnych dla dzieci w wieku od od 5 lat, a dodatkowe aplikacje są do pobrania w sklepach Google Play i Appdatica Store.

Czytaj dalej
Bajki Uki na DVD - Box Uki - 52 filmy Multimedia

Pełne wydanie przygód Uki! 50 filmów + 2 gratisy na 5 płytach DVD. Bajki Uki to fajna propozycja dla malucha, który lubi spędzać czas przed telewizorem.

Czytaj dalej
Gra FIFA 13 - wirtualna piłka nożna Multimedia

Gra FIFA 13 – wirtualna piłka nożna dla ambitnego sportowca to emocje i nieprzewidywalność prawdziwej piłki nożnej.

Czytaj dalej
Gra SimCity - buduj i zarządzaj miastem Multimedia

Gra SimCity w polskiej wersji językowej to edukacja i rozrywka w jednym.

Czytaj dalej
4 płyty CD The Best Disney… Ever! Multimedia

4 płyty "The Best Disney…Ever!"  to za mało, by pokazać piękno i różnorodność Disney’owskiej muzyki, ale nie ma wątpliwości, że składanka znajdzie wielu słuchaczy, wszak to box dla wszystkich!

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie