Warto kupić - Zabawki - Multimedia

Gra SimCity - buduj i zarządzaj miastem

Gra SimCity w polskiej wersji językowej to edukacja i rozrywka w jednym.

SimCity dostało oznaczenie
PEGI 7 co oznacza, że mogą w nią grać osoby już od 7. roku życia.

Gra SimCity pozwala wcielić się w rolę twórcy oraz w burmistrza miasta. W gestii gracza pozostaje zadbanie o wszystkie aspekty życia miasta.

Liczą się też umiejętności gospodarowania posiadanymi zasobami i środkami: umiejętne inwestowanie, zarządzanie podatkami oraz tworzenie warunków korzystnych dla potencjalnych inwestorów.

Gra SimCity to nie tylko rozrywka, ale także możliwość rozwinięcia umiejętności analitycznych oraz przedsiębiorczości zarówno u graczy starszych jak i tych najmłodszych.

Gra SimCity może być ciekawym prezentem na Dzień Dziecka i okazją do wspólnego spędzenia czasu.

www.simcity.com/pl Cena: 169.9 PLN
Producent:
Electronic Arts Polska

Pozostałe

Smartfon dla dziecka MioPhone Multimedia

MioPhone jest produktem włoskiej firmy Lisciani. Ten znany producent gier i zabawek edukacyjnych wyposażył smartfon w wiele różnorodnych aplikacji edukacyjnych dla dzieci w wieku od od 5 lat, a dodatkowe aplikacje są do pobrania w sklepach Google Play i Appdatica Store.

Czytaj dalej
Gra Disney Infinity Multimedia

Gra Disney Infinity to wirtualny plac zabaw, na którym znajdziemy różne postacie, przedmioty, środki transportu i budynki pochodzące z najważniejszych marek wytwórni filmowych Disney i Pixar.

Czytaj dalej
Bajki Uki na DVD - Box Uki - 52 filmy Multimedia

Pełne wydanie przygód Uki! 50 filmów + 2 gratisy na 5 płytach DVD. Bajki Uki to fajna propozycja dla malucha, który lubi spędzać czas przed telewizorem.

Czytaj dalej
Gra FIFA 13 - wirtualna piłka nożna Multimedia

Gra FIFA 13 – wirtualna piłka nożna dla ambitnego sportowca to emocje i nieprzewidywalność prawdziwej piłki nożnej.

Czytaj dalej
4 płyty CD The Best Disney… Ever! Multimedia

4 płyty "The Best Disney…Ever!"  to za mało, by pokazać piękno i różnorodność Disney’owskiej muzyki, ale nie ma wątpliwości, że składanka znajdzie wielu słuchaczy, wszak to box dla wszystkich!

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie