Warto kupić - Zabawki - Multimedia

Telewizor w kształcie jabłka

Modele telewizorów HANNSapple przyciągają dzieci swoim niepowtarzalnym kształtem i wyglądem soczystego jabłka z biedronką "chodzącą" po ekranie".

28- i 55- calowe telewizory w kształcie jabłka Full HD 1080 pikseli wzbogacone są w technologię X-Contrast, która sprawia, że ciemne lub jasne detale na podobnym kolorystycznie tle będą wyraźniej widoczne. Model można zamontować na ścianie.

Szeroki wachlarz wejść zapewnia użytkownikowi pełną gamę łączności dla telewizji kablowej, odtwarzaczy Blu-Ray/DVD, kamery wideo, magnetowidów, czy konsol do gier i komputerów. Dźwięk emitują dwa głośniki o mocy 10 W.

www.hannspree.com Cena: 1600 PLN

Pozostałe

Smartfon dla dziecka MioPhone Multimedia

MioPhone jest produktem włoskiej firmy Lisciani. Ten znany producent gier i zabawek edukacyjnych wyposażył smartfon w wiele różnorodnych aplikacji edukacyjnych dla dzieci w wieku od od 5 lat, a dodatkowe aplikacje są do pobrania w sklepach Google Play i Appdatica Store.

Czytaj dalej
Gra Disney Infinity Multimedia

Gra Disney Infinity to wirtualny plac zabaw, na którym znajdziemy różne postacie, przedmioty, środki transportu i budynki pochodzące z najważniejszych marek wytwórni filmowych Disney i Pixar.

Czytaj dalej
Bajki Uki na DVD - Box Uki - 52 filmy Multimedia

Pełne wydanie przygód Uki! 50 filmów + 2 gratisy na 5 płytach DVD. Bajki Uki to fajna propozycja dla malucha, który lubi spędzać czas przed telewizorem.

Czytaj dalej
Gra FIFA 13 - wirtualna piłka nożna Multimedia

Gra FIFA 13 – wirtualna piłka nożna dla ambitnego sportowca to emocje i nieprzewidywalność prawdziwej piłki nożnej.

Czytaj dalej
Gra SimCity - buduj i zarządzaj miastem Multimedia

Gra SimCity w polskiej wersji językowej to edukacja i rozrywka w jednym.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie