Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Zabawki - Multimedia

Mysz, kamera i słuchawki z National Geographic

Z myślą o miłośnikach podróżowania zostały stworzone akcesoria komputerowe we współpracy z magazynem National Geographic.

Akcesoria są dostępne w czterech wersjach kolorystycznych, nawiązujących do czterech krain geograficznych: Snowy Mountain, Mossy Stone, Red Rock, Jungle Stream.

Na zestaw składają się trzy produkty niezbędne podczas codziennej pracy z komputerem - bezprzewodowa mysz laserowa (maksymalna rozdzielczość 1600 dpi), zestaw słuchawkowy z mikrofonem oraz kamera internetowa rejestrująca obraz w rozdzielczości HD (720p).

Producent:
Sweex

Pozostałe

Smartfon dla dziecka MioPhone Multimedia

MioPhone jest produktem włoskiej firmy Lisciani. Ten znany producent gier i zabawek edukacyjnych wyposażył smartfon w wiele różnorodnych aplikacji edukacyjnych dla dzieci w wieku od od 5 lat, a dodatkowe aplikacje są do pobrania w sklepach Google Play i Appdatica Store.

Czytaj dalej
Gra Disney Infinity Multimedia

Gra Disney Infinity to wirtualny plac zabaw, na którym znajdziemy różne postacie, przedmioty, środki transportu i budynki pochodzące z najważniejszych marek wytwórni filmowych Disney i Pixar.

Czytaj dalej
Bajki Uki na DVD - Box Uki - 52 filmy Multimedia

Pełne wydanie przygód Uki! 50 filmów + 2 gratisy na 5 płytach DVD. Bajki Uki to fajna propozycja dla malucha, który lubi spędzać czas przed telewizorem.

Czytaj dalej
Gra FIFA 13 - wirtualna piłka nożna Multimedia

Gra FIFA 13 – wirtualna piłka nożna dla ambitnego sportowca to emocje i nieprzewidywalność prawdziwej piłki nożnej.

Czytaj dalej
Gra SimCity - buduj i zarządzaj miastem Multimedia

Gra SimCity w polskiej wersji językowej to edukacja i rozrywka w jednym.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie