Warto kupić - Zabawki - Multimedia

Smartfon dla dziecka MioPhone

MioPhone jest produktem włoskiej firmy Lisciani. Ten znany producent gier i zabawek edukacyjnych wyposażył smartfon w wiele różnorodnych aplikacji edukacyjnych dla dzieci w wieku od od 5 lat, a dodatkowe aplikacje są do pobrania w sklepach Google Play i Appdatica Store.

Co ważne, to telefon z pełną funkcjonalnością dla rodziców (system kontroli rodzicielskiej). Mio Phone ma w zestawie 48 kolorowych grafik do silikonowego ochraniacza, a także aplikację, dzięki której dziecko może stworzyć swoją, niepowtarzalną obudowę, np. ze swoim zdjęciem.

System operacyjny: Android 6.0; pamięć RAM 1 GB, pamięć dysku twardego 8 GB GPS, sensor grawitacyjny.

W zestawie: silikonowy ochraniacz, słuchawki, ładowarka Micro USB, kabel USB. MioPhone będzie dostępny na rynku polskim od października 2016 r.

Dzięki dołączonemu do telefonu starterowi nju mobile na kartę z 2 GB gratis, dziecko będzie mogło w pełni korzystać ze swojego MioPhone od razu po zarejestrowaniu numeru i doładowaniu konta. Starter nju nie tylko pozwala pozostać w kontakcie z dzieckiem, ale daje też możliwość korzystania z Internetu dzięki 2 GB na start.

W ten sposób smartfon spełni wszystkie swoje funkcje - umożliwi kontakt dziecka z rodzicami czy znajomymi w niskiej cenie, posłuży rozrywce, jak i pomoże w edukacji. Dodatkowo włączenie jednej z dostępnych usług nju na kartę np. "wszystko komórkowe dziennie", czy "wszystko komórkowe w nju na kartę" spowoduje obniżenie kosztów związanych z użytkowaniem telefonu.

Szczegóły oferty na njumobile.pl.

www.dante.com.pl Cena: skontaktuj się
z producentem/dystrybutorem
Producent:
Lisciani

Pozostałe

Gra Disney Infinity Multimedia

Gra Disney Infinity to wirtualny plac zabaw, na którym znajdziemy różne postacie, przedmioty, środki transportu i budynki pochodzące z najważniejszych marek wytwórni filmowych Disney i Pixar.

Czytaj dalej
Bajki Uki na DVD - Box Uki - 52 filmy Multimedia

Pełne wydanie przygód Uki! 50 filmów + 2 gratisy na 5 płytach DVD. Bajki Uki to fajna propozycja dla malucha, który lubi spędzać czas przed telewizorem.

Czytaj dalej
Gra FIFA 13 - wirtualna piłka nożna Multimedia

Gra FIFA 13 – wirtualna piłka nożna dla ambitnego sportowca to emocje i nieprzewidywalność prawdziwej piłki nożnej.

Czytaj dalej
Gra SimCity - buduj i zarządzaj miastem Multimedia

Gra SimCity w polskiej wersji językowej to edukacja i rozrywka w jednym.

Czytaj dalej
4 płyty CD The Best Disney… Ever! Multimedia

4 płyty "The Best Disney…Ever!"  to za mało, by pokazać piękno i różnorodność Disney’owskiej muzyki, ale nie ma wątpliwości, że składanka znajdzie wielu słuchaczy, wszak to box dla wszystkich!

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie