Warto kupić - Zabawki - Multimedia

Słuchawki Cresyn C515H Disc

Słuchawki Cresyn C515H Disc wyglądem przypominają dysk CD. Regulowany pałąk oraz nauszniki o kształcie kwadratu zaprojektowano tak, że nawet pod wielogodzinnym słuchaniu nie odczujemy zmęczenia.

Długi i plaski kabel to element spotykany coraz częściej w konstrukcjach z wyższej półki. Producent zdecydował się jednak na takie rozwiązanie, aby podkreślić unikalność i jakość słuchawek Cresyn C515H Disc.

Atrakcyjne kolory wraz z charakterystycznym designem skierowane są do młodych osób, które chcą wyraźnie podkreślić swoją osobowość oraz tych, którzy szukają kontrastu i krzykliwych kolorów.

Szeroki wachlarz kolorystyczny słuchawek Cresyn C515H Disc pozwoli wybrać kolor pasujący do stylu i osobowości dziecka: różowym, zielonym, niebieskim, fioletowym i czarno-białym.

www.cresyn.pl Cena: 150 PLN
Producent:
Cresyn

Pozostałe

Smartfon dla dziecka MioPhone Multimedia

MioPhone jest produktem włoskiej firmy Lisciani. Ten znany producent gier i zabawek edukacyjnych wyposażył smartfon w wiele różnorodnych aplikacji edukacyjnych dla dzieci w wieku od od 5 lat, a dodatkowe aplikacje są do pobrania w sklepach Google Play i Appdatica Store.

Czytaj dalej
Gra Disney Infinity Multimedia

Gra Disney Infinity to wirtualny plac zabaw, na którym znajdziemy różne postacie, przedmioty, środki transportu i budynki pochodzące z najważniejszych marek wytwórni filmowych Disney i Pixar.

Czytaj dalej
Bajki Uki na DVD - Box Uki - 52 filmy Multimedia

Pełne wydanie przygód Uki! 50 filmów + 2 gratisy na 5 płytach DVD. Bajki Uki to fajna propozycja dla malucha, który lubi spędzać czas przed telewizorem.

Czytaj dalej
Gra FIFA 13 - wirtualna piłka nożna Multimedia

Gra FIFA 13 – wirtualna piłka nożna dla ambitnego sportowca to emocje i nieprzewidywalność prawdziwej piłki nożnej.

Czytaj dalej
Gra SimCity - buduj i zarządzaj miastem Multimedia

Gra SimCity w polskiej wersji językowej to edukacja i rozrywka w jednym.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie