Warto kupić - Zabawki - Lalki i akcesoria

Laleczki Kimmi Junior

Laleczki Kimmi Junior przenoszą dzieci w świat prawdziwej, trwałej przyjaźni.

Można wybrać jedną zsześciu przyjaciółek: Molly, Gracie, Zoe, Lexi, Bilie i Cindi. Każda laleczka Kimmi Junior jest bajecznie kolorowa i posiada własną metryczkę, wktórej jest opisane, kiedy się urodziła, gdzie mieszka i co lubi.

Wybierając którąś z laleczek Kimmi Junior dzieci mogą utożsamiać się zjej indywidualnymi cechami idzięki zabawie uczyć się, że przyjaciel to nie tylko towarzysz zabawy. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, posiadają Europejskie Certyfikaty Bezpieczeństwa i Jakości.

Kimmi Junior®

www.kimmijunior.com.pl Cena: 49 PLN
Producent:
Kimmi Junior

Pozostałe

Księżniczka Magiczne Melodie Lalki i akcesoria

Księżniczka Barbie ® z Krainy Słodkości Barbie™ Dreamtopia zaczaruje wszystkich za sprawą światełek i dźwięków. Wystarczy pociągnąć za różdżkę w dłoni Barbie®.

Czytaj dalej
Lecznica dla zwierząt Lalki i akcesoria

Barbie® troszczy się o zwierzęta - kiedy potrzebują opieki, zabiera je do lecznicy, w której mogą otrzymać najlepszą pomoc. Ten kolorowy zestaw rozkłada się na cztery różne przestrzenie do zabawy z odjazdowymi funkcjami, realistyczną oprawą i fantastycznymi akcesoriami.

Czytaj dalej
Narodziny piesków Lalki i akcesoria

Barbie® kocha zwierzęta. Teraz może pomóc przy narodzinach szczeniaczków. Niespodzianka! Jej ukochana sunia spodziewa się maluchów! Pomóż Barbie® przy narodzinach piesków, naciskając główkę psiej mamy.

Czytaj dalej
Wymarzony Kamper Lalki i akcesoria

Wymarzony kamper Barbie® przekształca się z samochodu kempingowego w wycieczkową strefę zabawy z osobną sypialnią dla Barbie® i jej sióstr.

Czytaj dalej
Interaktywna lalka Baby Born Lalki i akcesoria

Najnowsza lalka BABY born® jest taka słodka! Może pić z butelki i jeść własną owsiankę z talerzyka z łyżką.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie