Warto kupić - Zabawki - Lalki i akcesoria

Szmaciana lalka Ditzy

Miękka, szmaciana lalka Ditzy jest bezpieczna dla dziecka, bo nie zawiera małych, łatwych do połknięcia elementów, ani twardych części, którymi można się uderzyć.

Szmaciana lalka Ditzy pobudza wyobraźnię - szybko staje się bohaterem wymyślonych opowieści. Idealna już dla najmłodszych dzieci. Może też służyć jako przytulanka do zasypiania.

Wielkość szmacianej lalki Ditzy to 40 cm.

www.babyhana.pl Cena: 69 PLN
Producent:
Powell Craft

Pozostałe

Księżniczka Magiczne Melodie Lalki i akcesoria

Księżniczka Barbie ® z Krainy Słodkości Barbie™ Dreamtopia zaczaruje wszystkich za sprawą światełek i dźwięków. Wystarczy pociągnąć za różdżkę w dłoni Barbie®.

Czytaj dalej
Lecznica dla zwierząt Lalki i akcesoria

Barbie® troszczy się o zwierzęta - kiedy potrzebują opieki, zabiera je do lecznicy, w której mogą otrzymać najlepszą pomoc. Ten kolorowy zestaw rozkłada się na cztery różne przestrzenie do zabawy z odjazdowymi funkcjami, realistyczną oprawą i fantastycznymi akcesoriami.

Czytaj dalej
Narodziny piesków Lalki i akcesoria

Barbie® kocha zwierzęta. Teraz może pomóc przy narodzinach szczeniaczków. Niespodzianka! Jej ukochana sunia spodziewa się maluchów! Pomóż Barbie® przy narodzinach piesków, naciskając główkę psiej mamy.

Czytaj dalej
Wymarzony Kamper Lalki i akcesoria

Wymarzony kamper Barbie® przekształca się z samochodu kempingowego w wycieczkową strefę zabawy z osobną sypialnią dla Barbie® i jej sióstr.

Czytaj dalej
Interaktywna lalka Baby Born Lalki i akcesoria

Najnowsza lalka BABY born® jest taka słodka! Może pić z butelki i jeść własną owsiankę z talerzyka z łyżką.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie