Warto kupić - Zabawki - Edukacyjne

Bawi i uczy - nowa zabawka Thermomix® TM5 Toy For Kids

Wszyscy miłośnicy gotowania i urządzenia Thermomix® mogą teraz dzielić się kulinarną pasją ze swoimi dziećmi! Firma Vorwerk Polska wprowadziła właśnie do sprzedaży zabawkową wersję słynnego urządzenia wielofunkcyjnego Thermomix® TM5.

Thermomix® TM5 For Kids z akcesoriami (przystawka Varoma, kopystka, motylek i miarka) to zabawkowa wersja dobrze znanego, "dorosłego" modelu TM5. Wyposażona została w panel dotykowy, zabawkową wersję dodatku Cook-Key®, a także służące wyłącznie zabawie funkcje ważenia czy ustawiania temperatury. Ale już dzięki funkcjom takim jak wyrabianie ciasta interwał, funkcja turbo, funkcja obrotów wstecznych, możliwość ustawienia czasu miksowania oraz prędkości, dzieci wspólnie z rodzicami mogą przygotować wybrane, proste desery jak jogurt truskawkowy, mleczne koktajle o smaku bananowym czy czekoladowym. W zabawkowym urządzeniu dzieci wyrobią też ciasto na muffinki, które następnie trzeba będzie z pomocą dorosłych upiec w piekarniku. Mogą także przyrządzić czekoladę do picia, którą należy dodatkowo podgrzać. Po wciśnięciu przycisku Cook-Key® wybrany przepis wyświetli się na ekranie dotykowym w formie obrazkowych ikon, a zabawka przeprowadzi małych kucharzy krok po kroku przez dany przepis.

Thermomix TM Toy small

Zabawka, zasilana przez 4 baterie paluszki (1,5 V AA/LR6) przeznaczona jest dla dzieci powyżej 36 miesięcy.

Dostępna na: www.thermomix.vorwerk.pl

www.thermomix.vorwerk.pl Cena: 225 PLN
Producent:
Vorwerk Polska

Pozostałe

Gry edukacyjne Discoveria Edukacyjne

Prezent dla dziecka, które chce wiedzieć więcej. Zabawkowy hit w nowej odsłonie Interaktywny długopis Ting pokochały dzieci i docenili rodzice. Seria książek Discoveria ciągle się powiększa, a teraz dołączyły do niej także gry. Edukacyjne zabawki nie tylko poruszają wyobraźnię i rozwijają kreatywność dziecka, ale są też ciekawym sposobem na zdobywanie wiedzy.

Czytaj dalej
Dinozaury. Gra pamieciowa Edukacyjne

Edukacyjne memory poświęcone uwielbianym przez dzieci dinozaurom. Po przyrodniczej serii Świat wokół nas przyszedł czas na część poświęconą fascynującej prehistorii. W pudełku znajduje się 20 gatunków dinozaurów. Dwa z nich - Silesaurus i Smok wawelski zostały odnalezione w Polsce.

Czytaj dalej
Gra edukacyjna Zwierzaki bystrzaki Edukacyjne

Dynamiczna gra rodzinna trenująca refleks, spostrzegawczość i pamięć Gdzie skryły się dzikie zwierzęta w tropikalnym lesie? Czy uda ci się zauważyć wszystkie kameleony? Bądź najszybszy i zostań królem dżungli!

Czytaj dalej
Gra edukacyjna Zegar Edukacyjne

Wciągająca gra do nauki odczytywania godzin na zegarze tarczowym i elektronicznym! Co Franek robi o 12:00 i o której Julka wraca do domu? Czy uczeń przerośnie (zegar)mistrza? A jak wygląda twój plan dnia?

Czytaj dalej
Gra edukacyjna Polska Edukacyjne

Fascynująca gra, z którą poznacie najciekawsze zakątki Polski! Gdzie można zobaczyć foki szare albo pogłaskać ryby? Czy w Polsce są pustynie i wulkany? W którym mieście jeździ trolejbus Ziutek? Czy trzeba bać się dziada kapuścianego i na jakiej górze lubiły spotykać się czarownice? Odpowiedzi na te pytania szukaj w grze Polska!

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie