Warto kupić - Zabawki - Edukacyjne

Gry edukacyjne Discoveria

Prezent dla dziecka, które chce wiedzieć więcej.
Zabawkowy hit w nowej odsłonie

Interaktywny długopis Ting pokochały dzieci i docenili rodzice. Seria książek Discoveria ciągle się powiększa, a teraz dołączyły do niej także gry. Edukacyjne zabawki nie tylko poruszają wyobraźnię i rozwijają kreatywność dziecka, ale są też ciekawym sposobem na zdobywanie wiedzy.

"Kosmos" oraz "Mapa Świata" to doskonały pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka.

Ile planet liczy Układ Słoneczny? Co to jest Droga Mleczna? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć podczas gry "Kosmos". Dzięki niej najmłodsi wcielą się w rolę astronautów, dołączą do ekscytującej misji kosmicznej i poznają smak wyprawy wśród niezbadanych ciał niebieskich. Dzieci przekonają się, jak dużo wiedzą o gwiazdach, kometach i asteroidach, odwiedzając Międzynarodową Stację Kosmiczną. Z kolei z "Mapą Świata" maluchy wybiorą się w niezwykłą podróż po wszystkich kontynentach i oceanach, zgłębiając tajemnice Błękitnej Planety. Młodzi odkrywcy poznają też mieszkańców Ziemi i jej zwierzęta - usłyszą ryk lwa czy odgłosy amazońskiej dżungli.

Ting Kosmos box 3D małe

Rozgrywkę można urozmaicić mówiącym długopisem Ting. Do tej pory animował on tylko książki, a teraz doda realistyczne odgłosy do planszówek z kosmosem i mapą świata. Interaktywny długopis przy użyciu sensora nie tylko odczyta tekst, ale również sprawdzi, czy gracze znają odpowiedzi na zadawane pytania. Zawarte w długopisie dźwięki sprawią, że nauka i zagadki będą jeszcze lepszą zabawą. Ting zdobył tytuł Zabawki Roku 2017 w kategorii Zabawka Szkolna.

Ting Mapa box 3D małe Plansza, wizualizacja całości,
mapa małe

Gry są elementem Discoverii - edukacyjnej serii Empiku, wprowadzającej dziecko w świat nauki poprzez zabawę. "Kosmos" i "Mapa Świata" to nie tylko świetny trening dla młodego umysłu, ale i okazja, aby zaktywizować kreatywność niezbędną w późniejszych etapach rozwoju dziecka.

www.empik.com Cena: skontaktuj się
z producentem/dystrybutorem
Producent:
Empik

Pozostałe

Bawi i uczy - nowa zabawka Thermomix® TM5 Toy For Kids Edukacyjne

Wszyscy miłośnicy gotowania i urządzenia Thermomix® mogą teraz dzielić się kulinarną pasją ze swoimi dziećmi! Firma Vorwerk Polska wprowadziła właśnie do sprzedaży zabawkową wersję słynnego urządzenia wielofunkcyjnego Thermomix® TM5.

Czytaj dalej
Dinozaury. Gra pamieciowa Edukacyjne

Edukacyjne memory poświęcone uwielbianym przez dzieci dinozaurom. Po przyrodniczej serii Świat wokół nas przyszedł czas na część poświęconą fascynującej prehistorii. W pudełku znajduje się 20 gatunków dinozaurów. Dwa z nich - Silesaurus i Smok wawelski zostały odnalezione w Polsce.

Czytaj dalej
Gra edukacyjna Zwierzaki bystrzaki Edukacyjne

Dynamiczna gra rodzinna trenująca refleks, spostrzegawczość i pamięć Gdzie skryły się dzikie zwierzęta w tropikalnym lesie? Czy uda ci się zauważyć wszystkie kameleony? Bądź najszybszy i zostań królem dżungli!

Czytaj dalej
Gra edukacyjna Zegar Edukacyjne

Wciągająca gra do nauki odczytywania godzin na zegarze tarczowym i elektronicznym! Co Franek robi o 12:00 i o której Julka wraca do domu? Czy uczeń przerośnie (zegar)mistrza? A jak wygląda twój plan dnia?

Czytaj dalej
Gra edukacyjna Polska Edukacyjne

Fascynująca gra, z którą poznacie najciekawsze zakątki Polski! Gdzie można zobaczyć foki szare albo pogłaskać ryby? Czy w Polsce są pustynie i wulkany? W którym mieście jeździ trolejbus Ziutek? Czy trzeba bać się dziada kapuścianego i na jakiej górze lubiły spotykać się czarownice? Odpowiedzi na te pytania szukaj w grze Polska!

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie