Warto kupić - Zabawki - Edukacyjne

Dinozaury. Gra pamieciowa

Edukacyjne memory poświęcone uwielbianym przez dzieci dinozaurom. Po przyrodniczej serii Świat wokół nas przyszedł czas na część poświęconą fascynującej prehistorii. W pudełku znajduje się 20 gatunków dinozaurów. Dwa z nich - Silesaurus i Smok wawelski zostały odnalezione w Polsce.

Nie znajdziecie ich w zagranicznych książkach dla dzieci. Sylwetki uwzględniają najnowsze wyniki badań - powstały pod merytorycznym nadzorem zespołu Muzeum Ewolucji Instytutu Paleobiologii PAN. Nad rekonstrukcją wyglądu dinozaurów pracowali specjaliści z Polski i Wielkiej Brytanii. Wszystkie wyglądają niezwykle realistycznie. Podpisy umieszczone pod każdą sylwetką pozwalają na szybkie zapamiętanie nazw gatunków. Będziecie zaskoczeni jak dobrze to działa, choć łacińskie nazwy tych fascynujących zwierząt wcale nie są łatwe. W każdym pudełku znajduje się specjalna karta z informacjami na temat Smoka wawelskiego - dinozaura odnalezionego w Lisowicach. Mali paleontolodzy na pewno docenią tę porcję wiedzy!

Gra jest zaproszeniem dla miłośników dinozaurów do wspaniałej zabawy, w której liczy się pamięć i koncentracja. Zabawa wspiera wszechstronny rozwój dziecka: rozwija pamięć i pomaga ćwiczyć koncentrację, a połączenie nauki i pozytywnych emocji towarzyszących rozgrywce pozwala szybko zapamiętać i rozpoznawać dinozaury, które znalazły się w tej części. Prosta, znana i lubiana przez dzieci mechanika gry nie wymaga tłumaczenia, a atrakcyjna szata graficzna zachęca do sięgnięcia po produkt. Grę rekomendujemy dla dzieci od 5 roku życia.

Partnerem merytorycznym projektu jest Muzeum Ewolucji Instytutu Paleobiologii PAN.

Patroni medialni: egaga.pl. qlturka.pl, magazyn Dziecko Najlepsza Inwestycja, Zabawkator.pl

Opis produktu:

format pudełka: 16 x 16 x 4 cm,
40 żetonów formatu 5,5 x 5,5 cm

Wyprodukowano w Polsce.

www.jacobsony.pl Cena: skontaktuj się
z producentem/dystrybutorem
Producent:
Jacobsony

Pozostałe

Bawi i uczy - nowa zabawka Thermomix® TM5 Toy For Kids Edukacyjne

Wszyscy miłośnicy gotowania i urządzenia Thermomix® mogą teraz dzielić się kulinarną pasją ze swoimi dziećmi! Firma Vorwerk Polska wprowadziła właśnie do sprzedaży zabawkową wersję słynnego urządzenia wielofunkcyjnego Thermomix® TM5.

Czytaj dalej
Gry edukacyjne Discoveria Edukacyjne

Prezent dla dziecka, które chce wiedzieć więcej. Zabawkowy hit w nowej odsłonie Interaktywny długopis Ting pokochały dzieci i docenili rodzice. Seria książek Discoveria ciągle się powiększa, a teraz dołączyły do niej także gry. Edukacyjne zabawki nie tylko poruszają wyobraźnię i rozwijają kreatywność dziecka, ale są też ciekawym sposobem na zdobywanie wiedzy.

Czytaj dalej
Gra edukacyjna Zwierzaki bystrzaki Edukacyjne

Dynamiczna gra rodzinna trenująca refleks, spostrzegawczość i pamięć Gdzie skryły się dzikie zwierzęta w tropikalnym lesie? Czy uda ci się zauważyć wszystkie kameleony? Bądź najszybszy i zostań królem dżungli!

Czytaj dalej
Gra edukacyjna Zegar Edukacyjne

Wciągająca gra do nauki odczytywania godzin na zegarze tarczowym i elektronicznym! Co Franek robi o 12:00 i o której Julka wraca do domu? Czy uczeń przerośnie (zegar)mistrza? A jak wygląda twój plan dnia?

Czytaj dalej
Gra edukacyjna Polska Edukacyjne

Fascynująca gra, z którą poznacie najciekawsze zakątki Polski! Gdzie można zobaczyć foki szare albo pogłaskać ryby? Czy w Polsce są pustynie i wulkany? W którym mieście jeździ trolejbus Ziutek? Czy trzeba bać się dziada kapuścianego i na jakiej górze lubiły spotykać się czarownice? Odpowiedzi na te pytania szukaj w grze Polska!

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie