Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Zabawki - Edukacyjne

Tablica Edukacyjna TOYZ

Poznawanie nowych rzeczy to świetna zabawa. Dzieci uwielbiają rysować, poznawać pierwsze literki i cyferki oraz bawić się wyobraźnią. Nowa Tablica Edukacyjna Toyz wychodzi naprzeciw tym potrzebom najmłodszych.

Tablica dla dzieci Toyz posiada dwie strony. Po klasycznej można pisać i rysować kolorowymi kredami, a po białej tęczowymi markerami. Tablica może posłużyć też za sztalugę – wystarczy powiesić kartkę papieru by stworzyć trwałe dzieło sztuki. Dzięki magnetycznej powierzchni zabawę lub naukę można wzbogacić ulubionymi magnesami.

Rodzice docenią również prosty system składania. Wystarczy połączyć elementy zgodnie z oznaczeniami. Nie trzeba używać narzędzi.

W komplecie z Tablicą dla dzieci Toyz znajduje się szereg niezbędnych akcesoriów: kreda, markery, gąbka, zestaw kolorowych magnesów. Dzięki nim od razu można przystąpić do zabawy.

Tablica Toyz ucieszy każdego małego ucznia i początkującego pedagoga ze szkoły dla uzdolnionych zabawek.

Producent:
Toyz by Caretero

Pozostałe

NUX DM-2 DIGITAL DRUM Edukacyjne

Jeżeli poszukujesz perkusji dla swojej pociechy to naturalnym wyborem będzie zestaw perkusyjny NUX DM-2.

Czytaj dalej
GRETSCH G9500 JIM DANDY SIGNATURE FLAT TOP 2S Edukacyjne

Gitara akustyczna Gretsch 9500 dzięki swoim rozmiarom jest idealnym instrumentem zarówno dla młodych jak i tych bardziej zaawansowanych adeptów brzmienia 6 strun.

Czytaj dalej
Keyboard Casio LK-265 Edukacyjne

Nowy model Casio LK-265 jest idealnym instrumentem do nauki dla młodych adeptów sztuki muzycznej.

Czytaj dalej
CHARM U Edukacyjne

Oczaruj wszystkich swoją wyjątkową kolekcją biżuterii z serii CHarm U! Do zebrania ponad 60 uroczych zawieszek, które z łatwością zaczepisz na swojej nowej bransoletce Charm U.

Czytaj dalej
MAGIC DIP Edukacyjne

Zostań projektantem z MAGIC DIP i zaczaruj kolorami różne przedmioty! To proste! Dodaj kolorowe krople do wody, zamieszaj, zanurz przedmiot, który chcesz zabarwić, udekoruj go błyszczącym brokatem i gotowe! Świetna zabawa gwarantowana!

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie