Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupic

Granna

Edukacyjne

Tylko nie to! Wszystkie cukierki w naszej spiżarni rozpadły się na pół.
Trzeba pomóc poskładać je w jedną całość.
Potrzebujemy Waszej pomocy!

Czytaj dalej

Granna

Edukacyjne

Liczby rządzą światem

Nauka matematyki jeszcze nigdy nie była tak przyjemna!

Czytaj dalej

Primavika

Żywność dla dzieci

UWIERZ W ZDROWE TŁUSZCZE

Badania i praktyka zgodnie potwierdzają, że główną przyczyną chorób metabolicznych i nadwagi jest nadmierne spożywanie przetworzonych węglowodanów i produktów rafinowanych. Większość osób na diecie obsesyjnie wystrzega się tłuszczu, co jest błędnym rozumowaniem!

Czytaj dalej

Primavika

Żywność dla dzieci

NA JESIENNE HUMORY

Orzeszki arachidowe wspierają funkcjonowanie mózgu i odżywianie komórek nerwowych dzięki dużej zawartości jedno- i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Są bogatym źródłem niacyny, która jest polecana w terapii depresji i zaburzeń psychicznych.

Czytaj dalej

Primavika

Żywność dla dzieci

CHRUPANIE MA ZNACZENIE

Wysokiej jakości masło orzechowe bez dodatku soli, cukru oraz oleju palmowego. Dodatkowym jego atutem jest możliwość pochrupania dla zdrowia i przyjemności niepoddanych obróbce orzeszków.

Czytaj dalej

Philips

Artykuły higieniczne

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare For Kids z funkcją Bluetooth™ współpracuje z interaktywną aplikacją, która pomaga najmłodszym lepiej i dłużej szczotkować zęby.

Czytaj dalej

Philips

Pielęgnacja, profilaktyka, zdrowie

Zadbaj o odpowiednią jakość powietrza w Twoim domu dzięki oczyszczaczowi powietrza Philips AC2887, który skutecznie filtruje groźne dla zdrowia pyły PM2,5 i mniejsze cząsteczki, a także groźne alergeny, bakterie i wirusy.

Czytaj dalej

Attipas

Kapcie, balerinki, tenisówki

Attipasy są lekkie, elastyczne i antypoślizgowe. Łatwo je założyć na dziecięce stopy, a dzięki odpowiednio zaprojektowanej podeszwie zapewniają swobodny ruch palców.

Czytaj dalej