Warto kupić - Poradniki, książki - Dla dzieci

Smocza straż. Pan Widmowej Wyspy. TOM 3

Seth Sorenson został pozbawiony wszelkich wspomnień. Nie wie, kim jest i komu może zaufać. Zmanipulowany doprowadza do zniszczenia tego, co przysiągł chronić. Przed jego siostrą Kendrą niełatwe zadanie - szukając brata, toczy walkę z ciemnymi mocami.

Czy zgodnie z życzeniem smoczego króla Celebranta nastąpi nowa, wieczna era smoków? Czy Seth i Kendra zdołają się odnaleźć i wspólnie pokonać mroczne siły?

To nie będzie trudne. Wasza teleportacja do świata magii uda się natychmiast. Wiecie dlaczego? Ponieważ macie najwspanialszą wyobraźnię, jaką znam. Podobną ma On, Brandon, który czeka na Was za plecami Smoczej Straży. To właśnie tam, na styku światów, rozegra się interesująca historia, której ważną częścią staniesz się Ty. Odwagi!

Pamiętaj, byś nie musiał poświęcić własnej tożsamości. Tak jak Seth. Polubisz go na pewno. Bo to on pierwszy odnalazł odpowiedź na pytanie:

Dlaczego ktoś, kto niesie światło, zaczyna szukać cienia?

Katarzyna Stoparczyk

www.gwfoksal.pl Cena: 36.99 PLN
Producent:
GW Foksal Sp.z o.o.

Pozostałe

ESCAPE BOOK. Pamiętnik 8-bitowego wojownika. PRZEKLĘTA MEGAświątynia Dla dzieci

Escape book oparty na najpopularniejszej z popularnych gier - Minecrafcie! ESCAPE BOOK. Pamiętnik 8-bitowego wojownika. PRZEKLĘTA MEGAświątynia

Czytaj dalej
Ratownicy Czasu - Tom 2 - Nad wodami Nilu Dla dzieci

Drugi tom cyklu RATOWNICY CZASU, w którym bohaterowie przenoszą się do starożytnego Egiptu. Pełna humoru i subtelnie podanej wiedzy historycznej opowieść o podróży w czasie.

Czytaj dalej
Złodziejaszki Dla dzieci

Prawdopodobnie najlepsza książka dla dzieci, jaką przeczytacie w tym roku - "Złodziejaszki" Katherine Rundell skradną Wasze serca!

Czytaj dalej
Inspektor Parma i spisek żywnościowy Dla dzieci

Powieść dla dzieci "Inspektor Parma i spisek żywnościowy" autorstwa Christophera Siemieńskiego z pięknymi ilustracjami jego brata Martina Siemienskiego.

Czytaj dalej
Prawie zupełnie nikt Dla dzieci

Piętnastoletni Sam nie jest znanym blogerem, jego poczynania nie stały się viralem w internetowym świecie, nie ma ambicji, by zostać Wydarzeniem Roku.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie