Warto kupić - Poradniki, książki - Dla dzieci

Tajemnica zielonej teczki

Beata Sarnowska, autorka popularnych powieści dla dzieci, oddaje w ręce dociekliwych młodych czytelników kolejną książkę, która jest swoistą grą miejską! Sięgnij po nią, poznaj najbardziej tajemnicze zakątki Warszawy i rozwiąż detektywistyczne zagadki!

Pamiętasz Kamę i jej przyjaciół? Miłośników piłki nożnej oraz wszelakich łamigłówek? A czy znasz takie dni, gdy wszystko zdaje się być przeciwko Tobie?

Banda Kamy właśnie przeżywa taki dzień, a wszystkiemu winna jest awaria pociągu, przez którą spóźniają się na spotkanie ze swoim ukochanym autorem - Tymoteuszem Maleckim. Jednak przecież nawet najgorsze dni mają swoje dobre chwile, a taką bez wątpienia jest rozpoczęcie przez młodych detektywów nowego śledztwa.

W końcu nie wypada im przejść obojętnie koło notatki z zagadką, która ma ich doprowadzić do skradzionego rękopisu autora! A jak się okazuje, to dopiero pierwsza z wielu łamigłówek, na które detektywi trafią podczas wycieczki do stolicy. Czas leci, miasto tętni życiem, zagadki się mnożą… Czy tropiciele odnajdą zieloną teczkę?

Ta książka jest jak GRA MIEJSKA! Podążaj jej tropem i odkryj niezwykłe zakątki Warszawy!

Książkę polecają: TVP ABC, Magazyn E!stilo, Qlturka.pl, Dziecko w Warszawie, CzytamTo.pl, Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy

www.skrzat.com.pl Cena: 19.9 PLN
Producent:
Wydawnictwo Skrzat

Pozostałe

Atlas szczęścia Dla dzieci

Nowe wydanie bestsellerowego Atlasu szczęścia Czujesz strach przed zbliżającą się rozmową o pracę? Bądź jak Islandczycy. Ich þetta reddast - przeświadczenie, że wszystko jakoś się ułoży - na pewno doda ci wiary w siebie.

Czytaj dalej
"Małe Licho i anioł z kamienia" Dla dzieci

Kolejna przygoda aniołka z alergią na pierze, którego kochają dzieci, dorośli i reszta!

Czytaj dalej
"Spirit Animals. Upadek Bestii t7. Szeptacz Burz" Christina Diaz Gonzalez Dla dzieci

Spirit Animals. Upadek bestii to kontynuacja bestsellerowej serii Spirit Animals. Czwórka Zielonych Płaszczy, Conor, Abeke, Meilin, Rollan, próbuje ocalić swój świat od zagłady i nie dopuścić, by pradawne zło zwyciężyło. Z pomocą przychodzą im nierozłączni towarzysze - zwierzoduchy.

Czytaj dalej
Dogman . Władca pcheł Dla dzieci

Piąty tom przygód policjanta z głową psa! Czas, by Dogman obnażył kły! W mieście lęgną się i zaczynają kicać pasożyty, jakich świat nie widział, a na swoje usługi mają straszliwego proto-bronto-robota!

Czytaj dalej
Strzeżcie się, smoki! Tom 2 Dla dzieci

Claudette powraca - i pakuje się w jeszcze większe kłopoty!

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie