Warto kupić - Poradniki, książki - Dla dzieci

Assassin’s Creed: Odyssey. Oficjalna powieść gry

Grecja, V wiek przed naszą erą

Kasandra, potomkini rodu potężnego króla Leonidasa, przez dwadzieścia lat usiłowała zapomnieć o upokorzeniu: jej ojciec Nikolaos strącił ją w przepaść po tym, jak próbując ratować brata, przeciwstawiła się woli bogów. Gdy cudem przeżyła, musiała uciekać ze Sparty.

Na spokojnej nadmorskiej prowincji, którą Kasandra - obecnie najemniczka - uczyniła swoim domem, pojawia się tajemniczy przybysz. Obiecuje jej niewyobrażalne bogactwa, które na zawsze mają odmienić jej życie. Żeby je zdobyć, Kasandra musi wyprawić się przez Morze Śródziemne i rzucić w wir wojny, która rozgorzała między Atenami a Spartą. Jej zadaniem będzie zgładzenie Wilka, jak nazywają Nikolaosa ze Sparty - jej ojca, któremu nigdy nie wybaczyła…

Powieść na motywach bestsellerowej serii gier firmy Ubisoft - Assassin’s Creed.

www.insignis.pl Cena: 39.99 PLN
Producent:
Insignis Media S.C.

Pozostałe

Dogman. Tom 7. Komu bije dzban Dla dzieci

SuperKumple wyłażą ze skóry, by pomóc DogManowi wyzbyć się złych nawyków. Gdy jego obsesje przeistaczają się w lęki, nagle pojawia się całkiem nowy straszliwy wróg! Tymczasem po wyjściu z więzienia Kot Pet za sprawą Małego Peta zaczyna nowe życie, jednak gdy z otchłani dziejów wyłania się ojciec Peta a dziadek Małego Peta, Pet musi stawić czoło zaszłościom, by zrozumieć, czym jest naprawdę dobra zmiana (i to na lepsze)!

Czytaj dalej
Smocza straż. Pan Widmowej Wyspy. TOM 3 Dla dzieci

Seth Sorenson został pozbawiony wszelkich wspomnień. Nie wie, kim jest i komu może zaufać. Zmanipulowany doprowadza do zniszczenia tego, co przysiągł chronić. Przed jego siostrą Kendrą niełatwe zadanie - szukając brata, toczy walkę z ciemnymi mocami.

Czytaj dalej
ESCAPE BOOK. Pamiętnik 8-bitowego wojownika. PRZEKLĘTA MEGAświątynia Dla dzieci

Escape book oparty na najpopularniejszej z popularnych gier - Minecrafcie! ESCAPE BOOK. Pamiętnik 8-bitowego wojownika. PRZEKLĘTA MEGAświątynia

Czytaj dalej
Ratownicy Czasu - Tom 2 - Nad wodami Nilu Dla dzieci

Drugi tom cyklu RATOWNICY CZASU, w którym bohaterowie przenoszą się do starożytnego Egiptu. Pełna humoru i subtelnie podanej wiedzy historycznej opowieść o podróży w czasie.

Czytaj dalej
Złodziejaszki Dla dzieci

Prawdopodobnie najlepsza książka dla dzieci, jaką przeczytacie w tym roku - "Złodziejaszki" Katherine Rundell skradną Wasze serca!

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie