Warto kupić - Poradniki, książki - Dla dzieci

Roblox- nieoficjalny przewodnik

Wyjątkowy i wyczerpujący przewodnik po świecie Robloxa dla początkujących i doświadczonych graczy.

Niezależnie od tego, czy jesteś hardcore’owym graczem dążącym do perfekcji w nowej grze, debiutantem w wirtualnym świecie czy też rodzicem, w tej książce znajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć o Robloksie.

Nauczysz się podstaw, a potem zagłębisz się w mało znane szczegóły dotyczące tej współtworzonej przez użytkowników sieciowej platformy społecznej. Będziesz się lepiej bawił, kiedy nauczysz się:

  • bezpiecznie instalować i grać w Robloxa na pececie, macu, Xboksie, Oculusie oraz systemach iOS i Androidkcja znaków/postaci, dostosowywanie i ulepszanie
  • tworzyć i udostępniać innym użytkownikom własne trójwymiarowe światy i gry
  • projektować i tworzyć przedmioty, zbierać surowce, handlować i walczyć
  • zmieniać swój awatar i dla zabawy modyfikować jego wygląd
  • wykupić członkostwo w Builder’s Club i zyskać dodatkowe przywileje
  • zarabiać i wydawać robuxy
  • bawić się olbrzymią ilością gier, od tycoonów przez strzelaniny po produkcje RPG itd.

Dzięki kolorowym ilustracjom i szczegółowym wyjaśnieniom lektura Nieoficjalnego poradnika do Robloxa pomoże ci w przyjemny sposób poznać ten wirtualny plac zabaw.

To książka zarówno dla początkujących, jak i dla doświadczonych graczy. Początkującym pozwala szybko porzucić status "noob", a doświadczeni gracze otrzymają przewagę nad swoimi konkurentami dzięki działaniom szkoleniowym i samouczkom ze wskazówkami i trikami, których nie znajdą nigdzie indziej.

Poznaj Autora:

CHRISTINA MAJASKI od 2003 roku pracuje jako niezależna redaktorka oraz autorka współpracująca z wieloma serwisami internet. Publikowała na wielu dziecięcych i młodzieżowych portalach, pisała poradniki do gier i artykuły dla takich magazynów jak "Minnesota Parent", xoJane.com czy ParentSociety.com. Obecnie mieszka w Minnesocie razem ze psem Montym oraz trzynastoletnią córką Chloe, dzięki której na bieżąco wie, co dzieje się w świecie Robloxa, Minecrafta i innych popularnych gier wideo. Potrafi również spojrzeć na sieć z perspektywy nastolatki. Obecnie jest redaktorką WiseBread.com i pisuje o finansach domowych do wielu różnych magazynów.
www.wydawnictwo-jaguar.pl Cena: 29.9 PLN
Producent:
Wydawnictwo Jaguar

Pozostałe

Strzeżcie się, smoki! Tom 2 Dla dzieci

Claudette powraca - i pakuje się w jeszcze większe kłopoty!

Czytaj dalej
Głowa do góry, Sunny. Tom 1 Dla dzieci

Pierwszy tom zabawnej i poruszającej dylogii dla dzieci Rekomendacja Rainy Telgemeier, autorki komiksów Smile i Sisters: Ten wzruszający i pełen nadziei komiks pozwoli rozwiać nawet najczarniejsze chmury.

Czytaj dalej
Fortnite - Battle Royal Hacks - Advanced Strategies Dla dzieci

Nieoficjalny przewodnik po strategiach w grze Fortnite Poradnik z trikami, których nie nauczysz sie z innych poradników. Dostosowywanie i ulepszanie Bezpieczna eksploracja wyspy Znajdowanie i zbieranie najlepszych broni, amunicji i łupów Pozyskiwanie zasobów Budowanie fortec i struktur Przetrwanie walki, aby stać się ostatnią osobą stojącą.

Czytaj dalej
Szklany Tron. Królestwo popiołów. Część 1. Tom 6 Dla dzieci

Wyczekiwany latami finał serii Szklany tron! Światowy bestseller królowej fantasy, Sarah J. Maas, oferuje czytelnikowi epickie, niezapomniane zakończenie!

Czytaj dalej
Assassin’s Creed: Odyssey. Oficjalna powieść gry Dla dzieci

Grecja, V wiek przed naszą erą Kasandra, potomkini rodu potężnego króla Leonidasa, przez dwadzieścia lat usiłowała zapomnieć o upokorzeniu: jej ojciec Nikolaos strącił ją w przepaść po tym, jak próbując ratować brata, przeciwstawiła się woli bogów. Gdy cudem przeżyła, musiała uciekać ze Sparty.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie