Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Poradniki, książki - Dla dzieci

Był sobie szczeniak. Ellie

Woof, woof!

Po "Był sobie pies" i "Psiego najlepszego" nadszedł czas na jeszcze słodszą opowieść ze szczeniakiem w roli głównej. Nieustraszona Ellie, pies ratownik, staje przed najtrudniejszym wyzwaniem. Tym razem musi uratować swoich ludzkich opiekunów przed smutkiem i tęsknotą. W. Bruce Cameron, autor bestsellerowych "czworonożnych powieści", powraca z kolejną świetną historią. Książka "Był sobie szczeniak. Ellie", opowieść o przyjaźni i nadziei, już 23 maja w księgarniach.

Ellie od szczeniaka była szkolona na psa ratownika. Ma łapy pełne roboty. Szuka zaginionych w lesie dzieci, pomaga ludziom zasypanym pod gruzami. Każdego dnia bierze udział w trudnych akcjach ratowniczych i... sprawdza się na medal. Wkrótce odkrywa, że pomocy potrzebują także jej najbliżsi - opiekunowie Jakob i Maya. On - cierpi po stracie żony, ona - nie może pogodzić się z samotnością. Sprytny pies pomaga najbliższym przetrwać trudne chwile. Czy uda mu się przywrócić uśmiech na ich twarzach?

"Był sobie szczeniak. Ellie" to wzruszającą opowieść o tym, iż nigdy nie należy się poddawać. Historia opowiedziana oczami psa potrafi doprowadzić zarówno do łez, jak i do śmiechu. Rewelacyjnie skonstruowana, udowadnia, że nie tylko zwierzęta powinny się nas słuchać, ale czasem i my powinniśmy wsłuchać się w głos naszych pupili i im zaufać.

To miłość do czworonogów, a w szczególności do suczki Cammie, była inspiracją dla Camerona do napisania wzruszających historii ze zwierzętami w roli głównej. Pierwsza książka o przygodach czworonogów - "Był sobie pies" spędziła 52 tygodnie na liście bestsellerów "New York Timesa" i skradła serca czytelników na całym świecie. Na jej podstawie powstał bijący rekordy popularności film w reżyserii trzykrotnie nominowanego do Oscara Lasse Halstroma. Druga - świąteczna historia o bliskości i rodzinie - "Psiego najlepszego" zawładnęła sercami psich fanów i stała się prawdziwym fenomenem w Internecie. "Był sobie szczeniak. Ellie" to propozycja nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych, którzy na nowo chcą przenieść się w świat psiej, bezinteresownej przyjaźni.

Autor na końcu książki odpowiada na pytania odnośnie obowiązków psa-ratownika i dokładnie wyjaśnia na czym polega jego praca, a zawarte w książce ilustracje Richarda Cowdreya pobudzą wyobraźnię każdego psiego miłośnika. Historia Ellie rozpoczyna serię "Był sobie szczeniak", która będzie kontynuowana historią innych małych przyjaciół. W tej serii ukażą się także tytuły: "Był sobie szczeniak. Bailey" oraz "Był sobie szczeniak. Molly".

W. Bruce Cameron - autor bestsellerowej książki "Był sobie pies". Dwukrotnie został wybrany najlepszym felietonistą przez National Society of Newspaper Columnist. Autor licznych powieści o uroczych, wyszczekanych bohaterach. Mieszka w Kalifornii.

Cena: 19.99 PLN
Producent:
Wydawnictwo Kobiece

Pozostałe

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Wielka Księga Przygód 2 Dla dzieci

Zupełnie nowe opowiadania! Mnóstwo przygód i nieoczekiwane zwroty akcji! To już druga WIELKA KSIĘGA PRZYGÓD Tajnego Klubu Superdziewczyn, do którego należą: przyjaciółki Emi, Flora, Faustyna i Aniela oraz jeden, nieco przemądrzały, ale sympatyczny chłopak, Franek.

Czytaj dalej
Księżyc z komina domu na wzgórzu Dla dzieci

Książka, która wychodzi poza schemat i historia, który wzrusza Nie chodzi o to, by patrzeć na świat przez różowe okulary, ale by w jego szarościach dostrzegać to, co ważne, dobre i piękne. Wydawnictwo Skrzat oddaje w ręce młodych czytelników książkę, która wychodzi poza wszelkie schematy patrzenia i uwrażliwia na to, wobec czego pozostajemy obojętni, a nawet bezradni.

Czytaj dalej
Piękne umysły. Opowiadania dla mądrych dziewczynek Dla dzieci

Pokochaj odkrywanie świata! Historie dziewczynek, których mądrość zawstydzała niejednego dorosłego!

Czytaj dalej
The Kissing Booth Dla dzieci

Bestseller zekranizowany przez NETFLIX Beth Reekles podbija serca czytelników i widzów historią o pierwszym pocałunku, jego oszałamiających konsekwencjach i odwiecznych zmaganiach serca z rozumem.

Czytaj dalej
Czary na komary Dla dzieci

Czyściutkie kopytka, błyszcząca sierść i… absolutnie odlotowa grzywa. Oto Niunio, jeden z mieszkańców "Stajni pod tęczą". Jego tęczowa grzywa i ogon to czary czy żart? Może po trochu - i jedno, i drugie…

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie