Warto kupić - Poradniki, książki - Dla dorosłych

Jakoś wkrótce

Przezabawnie zilustrowana, pełna humoru i poszerzająca horyzonty książka o technologiach, które mogą odmienić nasze życie… lub wszystko popsuć!

Bestseller "New York Timesa"
Popularnonaukowa Książka Roku magazynów 'The Wall Street Journal"  i "Popular Science"

Doktor Kelly Weinersmith, uznana badaczka, oraz Zach Weinersmith, uwielbiany rysownik popularnego komiksu internetowego Saturday Morning Breakfast Cereal, przeplatając opisy własnych poszukiwań i wywiady z wybitnymi naukowcami, błyskotliwie opisują, co może nam (jakoś wkrótce) przynieść przyszłość.

Jakoś wkrótce to fascynująca książka o możliwościach rozwoju naszej cywilizacji. Przeczytacie w niej o windach kosmicznych, programowalnej materii, pożytecznych robotycznych rojach, drukowaniu 3D ludzkich narządów, tosterach zasilanych syntezą jądrową, rozszerzonej rzeczywistości, wydobywaniu surowców z asteroid, ulepszaniu ludzkiego mózgu, syntetycznej biologii, precyzyjnych lekach i nie tylko!

Przekonajcie się, co nas czeka, no, wiecie…

…jakoś wkrótce!

Pokochałem tę książkę tak bardzo, że wydrukowałem sobie w technice 3D drugie serce, żebym mógł ją kochać jeszcze bardziej.

dr Phil Plait, astronom,
autor bloga Bad Astronomy

Uważam, że ta książka to mistrzostwo. Sam chciałbym taką napisać.

dr Scott Aaronson, wykładowca informatyki kwantowej
na Uniwersytecie Teksańskim w Austin

Żartobliwa, a przy tym głęboka.

dr George Church, Uniwersytet Harvarda

Windy kosmiczne, asteroidy ze złotem, zasilane syntezą jądrową tostery - któż by przypuszczał, że nauka może być tak bardzo zabawna? No i kto by pomyślał, że zabawa może być tak naukowa? Jakoś wkrótce to pełna humoru, skłaniająca do refleksji i niezwykle pouczająca książka.

Tim Harford, autor książek
"Sekrety ekonomii" i "Messy"

Kelly i Zach obiecali mi kryształową kulę, ale ich książka zapewnia o wiele większą frajdę i wiedzę niż wpatrywanie się w szklane okrągłe ustrojstwo. Jakoś wkrótce rozśmiesza i zupełnie niepostrzeżenie przekazuje solidną dawkę informacji o najbardziej zaawansowanych technologiach naszych czasów. Powinniście przeczytać tę książkę wcześniej niż jakoś wkrótce.

Alexis Ohanian,
współzałożyciel portalu Reddit

www.insignis.pl Cena: 39.99 PLN
Producent:
Insignis Media S.C.

Pozostałe

Ktoś, kto będzie cię kochał w całej twej nędznej glorii Dla dorosłych

Prosto od twórcy uwielbianego i docenionego serialu Netfliksa "BoJack Horseman": bajecznie niebanalny zbiór opowiadań o miłości - najlepszej i najgorszej rzeczy we wszechświecie.

Czytaj dalej
Przysmaki Rodziny Winnych Konfitury, powidła, nalewki i inne przetwory Dla dorosłych

Poznaj kolejne sekrety kuchni rodziny Winnych Nie ma wątpliwości, że kulinaria są nieodłączną częścią dziedzictwa narodowego. Czy można wyobrazić sobie podróż do Włoch lub Grecji pozbawioną tamtejszych smaków?

Czytaj dalej
Żółte ślepia Dla dorosłych

Najnowsza fantastyczno-historyczna powieść Marcina Mortki!

Czytaj dalej
Najlepsze miasto świata Dla dorosłych

Po klęsce powstania warszawskiego nazywana niegdyś Paryżem Północy Warszawa zamieniła się w ocean gruzów.

Czytaj dalej
Poznaj swoje bakterie Dla dorosłych

Poznaj bliżej biliony drobnoustrojów, które goszczą w twoim ciele!

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie