Warto kupić - Poradniki, książki - Dla dorosłych

SPIDER-MAN • IRON MAN • KAPITAN AMERYKA • FANTASTYCZNA CZWÓRKA

Niesamowita historia o konflikcie w Uniwersum Marvela!

Czytaj dalej

GW Foksal Sp.z o.o.

Dla dorosłych

Dieta wegetariańska i wegańska dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią

Czytaj dalej

Wydawnictwo MUZA S.A.

Dla dorosłych

Gdyby Marie Kondo wraz z Dianą Quann zajęły się naszym domem, bez wątpienia stworzyłyby przestrzeń idealną. Diana Quann sięgając do korzeni najistotniejszych azjatyckich teorii i własnej praktyki stworzyła niezwykły (i niezmiernie praktyczny!) poradnik aranżowania przestrzeni, utrzymania harmonii i osiągnięcia spokoju. ,"W domu jak w raju" pojawi się w księgarniach od 20 marca.

Czytaj dalej

Wydawnictwo Zwierciadło

Dla dorosłych

Czy wiesz jak wielka siła tkwi w przyprawach i ziołach? Przeczytaj Przyprawy, które leczą i skorzystaj z leczniczej mocy natury!

Czytaj dalej

Każdego roku do oceanów trafia niemal 13 milionów ton plastiku. Z tego powodu umiera milion ptaków morskich i 100 tysięcy żyjących w wodzie ssaków. Do 2050 roku w oceanach może znaleźć się więcej plastiku niż ryb.

Czytaj dalej

Insignis Media S.C.

Dla dorosłych

Czy jesteś wystarczająco bystry, by zostać agentem KGB?

Czytaj dalej

Myśl. Twórz. Bądź wynalazcą

Czytaj dalej

Pasjonująca i niezwykle poruszająca opowieść wybitnego lekarza medycyny sądowej, który przeprowadził ponad 23 tysiące sekcji zwłok, opiniował autopsję księżnej Diany (jego opinia była kluczowa dla śledztwa) i uczestniczył w wyjaśnianiu wielu głośnych spraw z pierwszych stron gazet, takich jak masakra w Hungerford czy atak na World Trade Center.

Czytaj dalej