Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Poradniki, książki - Dla dorosłych

Wydawnictwo Czarna Owca

Dla dorosłych

Tajemniczy seryjny morderca zwany przez policję Zabójcą Czwartej Małpy sieje grozę wśród mieszkańców Chicago. Policja od lat bezskutecznie próbuje odkryć jego tożsamość.

Czytaj dalej

Oto opowieść o moim życiu i wszystkim, czego jeszcze o mnie nie wiecie: o zmaganiach, rozterkach, radościach, obawach i łzach, o dobrych i złych chwilach…

Czytaj dalej

Insignis Media S.C.

Dla dorosłych

W świecie, w którym zawsze mamy pod ręką telefon, tablet, komputer czy konsolę, często nie zauważamy, ile radości czeka na nas poza domem.

Czytaj dalej

Każdy, kto próbował bezskutecznie zachęcić dziecko do założenia kurtki, stoczył walkę o zjedzenie obiadu czy przekupił potomstwo, by odrobiło lekcje potwierdzi, że rodzicielstwo to podróż wymagająca dużo sił i wytrwałości. Książka "Mały buntownik. Instrukcja obsługi" to pierwsza pomoc dla rodziców zmagających się z codzienną rzeczywistością.

Czytaj dalej

Wydawnictwo Nowa Proza

Dla dorosłych

Jak mieć życie, które pokochasz. Aktywuj 10 Mocy w Tobie
Nowość 2018r.

Czytaj dalej

Wydawnictwo Laurum

Dla dorosłych

Będę mamą to znacznie więcej niż porady w stylu "jedz rybi tłuszcz i łykaj kwas foliowy". To przekrojowy, nowoczesny poradnik dla każdej przyszłej mamy, opracowany przy współudziale zespołu najlepszych ekspertów i z wykorzystaniem najnowszych wyników badań. Przejdź przez okres ciąży razem z Jillian Michaels i zadbaj o najlepszą formę dla siebie i dla twojego dziecka.

Czytaj dalej

Wydawnictwo MUZA S.A.

Dla dorosłych

Trening samooceny - jak podnieść ją w 30 dni

Mózg wytwarza przeciętnie około 60 000 myśli na dobę. Jeśli 90 procent z nich sugeruje, że człowiek nie jest dość dobry, by odnosić sukcesy, być kochanym, docenianym lub choćby mile widzianym wśród innych, to sygnał, że jego samoocena znacznie zawodzi. Jak skutecznie ją podnieść? Z pomocą przychodzi terapeutka Joanna Godecka. "Bądź pewna siebie" to przede wszystkim odpowiedź na potrzeby Polaków.

Czytaj dalej

Wydawnictwo ZNAK

Dla dorosłych

Cztery losy. Jeden człowiek. Jedna miłość.
Dzieło życia Paula Austera.

Czytaj dalej