Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Poradniki, książki - Dla dorosłych

Wydawnictwo Laurum

Dla dorosłych

Będę mamą to znacznie więcej niż porady w stylu "jedz rybi tłuszcz i łykaj kwas foliowy". To przekrojowy, nowoczesny poradnik dla każdej przyszłej mamy, opracowany przy współudziale zespołu najlepszych ekspertów i z wykorzystaniem najnowszych wyników badań. Przejdź przez okres ciąży razem z Jillian Michaels i zadbaj o najlepszą formę dla siebie i dla twojego dziecka.

Czytaj dalej

Wydawnictwo MUZA S.A.

Dla dorosłych

Trening samooceny - jak podnieść ją w 30 dni

Mózg wytwarza przeciętnie około 60 000 myśli na dobę. Jeśli 90 procent z nich sugeruje, że człowiek nie jest dość dobry, by odnosić sukcesy, być kochanym, docenianym lub choćby mile widzianym wśród innych, to sygnał, że jego samoocena znacznie zawodzi. Jak skutecznie ją podnieść? Z pomocą przychodzi terapeutka Joanna Godecka. "Bądź pewna siebie" to przede wszystkim odpowiedź na potrzeby Polaków.

Czytaj dalej

Wydawnictwo ZNAK

Dla dorosłych

Cztery losy. Jeden człowiek. Jedna miłość.
Dzieło życia Paula Austera.

Czytaj dalej

Insignis Media S.C.

Dla dorosłych

Górnicy. Prawdziwi tytani pracy. Skryci pod warstwą czarnego pyłu, potu i brudu. Pracują w cieniu podstępnych, nieprzewidywalnych wrogów: śmiercionośnego metanu, tąpnięć, wybuchów pyłu i gazów, zawału skał. Dzisiaj, kiedy lojalność, odwaga i zapał są jak na lekarstwo, górnicy są najlepszym dowodem na to, ile jest się w stanie wytrzymać, pracując w jednych z najbardziej wrogich człowiekowi warunkach.

Czytaj dalej

Fantastyczne pomysły na wzbogacenie i ożywienie wspólnych chwil z naszą pociechą.

Czytaj dalej

Mniej myśl, więcej żyj - ta książka to werbalny policzek od wszechświata!

Metody Gary’ego Johna Bishopa są łatwe do zastosowania, a jego bezpośrednie podejście i zerowa tolerancja dla ściemy przyciągają coraz więcej osób.

Czytaj dalej

Wydawnictwo Zwierciadło

Dla dorosłych

Zdrowa dieta dla dzieci od 6. miesiąca do 5. roku życia 

Niejedna mama zastanawia się, jak żywić dziecko - tak, aby dostarczyć maluchowi wszelkich niezbędnych do optymalnego rozwoju składników.

Czytaj dalej

Wydawnictwo Zwierciadło

Dla dorosłych

W bestsellerowym poradniku Nie bój się życia Katarzyna Miller pokazuje, że najważniejszy w życiu jest... brak lęku przed nim i tym wszystkim, co ono niesie. Opierając się na doświadczeniach swoich pacjentów i przyjaciół, autorka pomaga stawiać czoło najrozmaitszym lękom, które nas ogarniają. I zachęca, by żyć pełną piersią.

Czytaj dalej