Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Poradniki, książki - Dla dorosłych

Beata Pawlikowska od dawna podąża już tylko własnymi ścieżkami, wytycza sobie kolejne cele i realizuje je, w marzeniach i samodoskonaleniu ściga się sama ze sobą. I jest szczęśliwa. Słynna podróżniczka wreszcie napisała autobiografię zatytułowaną "Życie jest wolnością". Ujawnia w niej swoje życiowe decyzje i najważniejsze wartości, którymi się kieruje. Książka i audiobook to opowieść o tym jak narodziła się najsłynniejsza polska blondynka i w jakim momencie życia jest teraz.

Czytaj dalej

Wydawnictwo Zwierciadło

Dla dorosłych

Przed nami jesień, pora pełna smaków, czas powrotu do kuchni po lecie, ale i okres szarości za oknem… Czy nie pora na dietę, która dostarczy nam przyjemności i rozproszy mgły? Wydawnictwo Zwierciadło przygotowało na jesień polskie wydanie książki znanego szefa kuchni, Toma Kerridge’a pod tytułem Dieta szczęścia. Czy może być coś lepszego, niż dieta, która dostarczy nam endorfin?

Czytaj dalej

Wydawnictwo MUZA S.A.

Dla dorosłych

Jak czerpać prawdziwą przyjemność z pracy, jedzenia, seksu, zabawy, sportu, zakupów, a nawet gier liczbowych? Gdzie jest granica, za którą zaczyna się uzależnienie, a pasja staje się obsesją? Jednym słowem - jak mądrze korzystać z przyjemności, o tym w rozmowie psychoterapeuty Roberta Rutkowskiego i dziennikarki Ireny A. Stanisławskiej.

Czytaj dalej

Tomasz Jakubiak to znany i lubiany gospodarz programu telewizyjnego pod tytułem "Jakubiak - z miłości do lokalności". Popularny kucharz i dziennikarz kulinarny dał się poznać jako miłośnik rodzimych produktów i promotor polskiej kuchni, który wspiera lokalnych producentów żywności. Swoją osobowością przykuwa szerokie grono odbiorców, dla których specjalnie teraz przygotował książkę pod tytułem "Z miłości do lokalności"

Czytaj dalej

Inspiracja, motywacja i zdrowie przez cały rok w nowym kalendarzu słynnej trenerki!

Ewa Chodakowska, najpopularniejsza trenerka w Polsce, co dnia inspiruje i podpowiada jak być lepszą wersją siebie. Na przyszły rok wyznacza kolejne, ambitne kierunki, a do ich realizacji zachęca wszystkich, którzy lubią być dodatkowo zmotywowani. Dlatego już teraz przygotowała "Planner 2018. 365 dni z Ewą Chodakowską"

Czytaj dalej

Insignis Media S.C.

Dla dorosłych

Persiana to pean na cześć bliskowschodnich smaków i składników. Książka zawiera sto przepisów na nowoczesne i łatwe w przygotowaniu wersje tradycyjnych potraw z południowych i wschodnich wybrzeży Morza Śródziemnego.

Czytaj dalej

Wydawnictwo Czarna Owca

Dla dorosłych

Już 14 lutego w księgarniach

Grupa robotników rozpoczyna rozbiórkę starej szopy. Jeden z nich zauważa ludzką kość. Kopiąc głębiej, znajduje szczątki niemowlęcia. To odkrycie staje się powrotem do wstrząsającej przeszłości dwóch kobiet. Znakomity thriller psychologiczny "Dziecko" Fiony Barton - autorki bestsellerowej według New York Timesa "Wdowy"

Czytaj dalej

EDIPRESSE KSIĄŻKI

Dla dorosłych

To dziewiąta część "Kursu pozytywnego myślenia", którą zaplanowała na październik dla swoich kursantów Beata Pawlikowska. Tym razem autorka przekonuje jak można działać tu i teraz dla polepszenia jakości swojego życia. Wykorzystuje do tego czas, którego wcale jej nie brakuje i swoją dorosłość, która wcale nie jest gorsza od młodości i dzieciństwa. Uczy jak polubić samego siebie, na nowo spojrzeć na ludzi i zmienić swoje opinie, nie oceniać pochopnie oraz jak w swoich wadach dostrzec zalety.

Czytaj dalej

Poradnik

Noś, tul, kołysz...

Zdrowie i pielęgnacja

Dlaczego dotyk mamy jest ważny dla noworodka – wyjaśnia położna ... Czytaj dalej
Must have mamy i maleństwa

Nasze 9 miesięcy

Już w szkole rodzenia położna namawia was, byście nie zwlekali z pakowaniem ... Czytaj dalej
Zobacz wszystkie

Magazyn dziecko - najlepsza inwestycja

ZIMA | 2017-2018

W najnowszym wydaniu naszego kwartalnika znajdziecie wiele praktycznych porad oraz przegląd nowości z rynku parentingowego!

Tylko 6,90