Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Poradniki, książki

Uśmiech dla Żabki - ciekawa książka dla dzieci

Uśmiech dla Żabki to sympatyczna i ciepła książeczka dla dzieci, która już wkrótce ukaże się w księgarniach.

Mama Żabki zna prosty i skuteczny sposób na poprawę humoru swojej córeczki. Jest nim czuły i promienny uśmiech, który niczym serdeczne zaklęcie potrafi przemienić smutek w radość.

"Uśmiech dla Żabki" to wzruszająca i zabawna opowieść o Żabce, jej leśnych przyjaciołach i wielkiej mocy jednego uśmiechu rozweseli każdego z Was. Sprawdźcie sami!

Ilustracja z książki Uśmiech dla Żabki

Uśmiech dla Żabki - ważne informacje

Autor - Przemysław Wechterowicz

Ilustracje - Emilia Dziubak

Wydawca -Agencja Edytorska EZOP

Magazyn Dziecko Najlepsza Inwestycja jest patronem medialnym książki "Uśmiech dla Żabki".

Polecamy też drugą książkę tego wydawnictwa - "Łazienkowe pytania".

www.ezop.com.pl Cena: skontaktuj się
z producentem/dystrybutorem
Producent:
EZOP Agencja Edytorska

Pozostałe

Żyję tu i teraz Dla dorosłych

To dziewiąta część "Kursu pozytywnego myślenia", którą zaplanowała na październik dla swoich kursantów Beata Pawlikowska. Tym razem autorka przekonuje jak można działać tu i teraz dla polepszenia jakości swojego życia. Wykorzystuje do tego czas, którego wcale jej nie brakuje i swoją dorosłość, która wcale nie jest gorsza od młodości i dzieciństwa. Uczy jak polubić samego siebie, na nowo spojrzeć na ludzi i zmienić swoje opinie, nie oceniać pochopnie oraz jak w swoich wadach dostrzec zalety.

Czytaj dalej
Zielony byfyj Dla dorosłych

Powieść "Zielony byfyj" Sabiny Waszut, laureatki nagrody literackiej Pióro, to finał przejmującej sagi o wielopokoleniowej śląskiej rodzinie, której losy śledzimy od lat trzydziestych XX wieku po dzień dzisiejszy.

Czytaj dalej
Zaufana niania Dla dorosłych

Każdy rodzic, który szukał kiedykolwiek niani dla swojej pociechy, wie jak trudne jest to zadanie. Wiek, doświadczenie, wykształcenie, umiejętności - to wszystko są oczywiście istotne elementy - nie stanowią jednak o sukcesie. Jak szukać niani, żeby móc jej zaufać i jak pracować, żeby zasłużyć na zaufanie rodziców? Odpowiedzi na te pytania oraz gotowy kwestionariusz dla rodziców, czytelnicy znajdą w poradniku Joanny Jakubiak "Zaufana Niania"

Czytaj dalej
Tryptyk wschodni. Tybet, Mongolia, Chiny Dla dorosłych

"Tryptyk wschodni" to droga, którą Elżbieta Sęczykowska, prowadzi czytelników przez trzy krainy - Buddy, Konfucjusza oraz smoka, lamaizmu, taoizmu i szamanizmu… To droga przez wielkie pustynie, najwyższe góry świata i rozległe równiny do źródeł wielkich rzek i ich dopływów zasilających swymi wodami morza i oceany. Ale to też droga do ludzi, tradycji, obyczaju i religii, ich wartości, pamięci przodków, dynamicznych przemian i wielkiej prawdy o życiu!

Czytaj dalej
Tajemnice starego domu Dla dorosłych

Czasami wystarczy jedna chwila, by na kawałki rozpadł się na pozór idealny wizerunek rodziny, a jej mroczne tajemnice sprowadziły problemy na kolejne pokolenia. "Tajemnice starego domu" Ilony Gołębiewskiej, autorki, która podbiła serca polskich czytelniczek.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie

Poradnik

Noś, tul, kołysz...

Zdrowie i pielęgnacja

Dlaczego dotyk mamy jest ważny dla noworodka – wyjaśnia położna ... Czytaj dalej
Must have mamy i maleństwa

Nasze 9 miesięcy

Już w szkole rodzenia położna namawia was, byście nie zwlekali z pakowaniem ... Czytaj dalej
Zobacz wszystkie

Magazyn dziecko - najlepsza inwestycja

ZIMA | 2017-2018

W najnowszym wydaniu naszego kwartalnika znajdziecie wiele praktycznych porad oraz przegląd nowości z rynku parentingowego!

Tylko 6,90