Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Poradniki, książki

Myśleć pozytywnie – czy to w ogóle jest możliwe? Najnowsze ćwiczenia i wskazówki pomagające w zdobyciu tej cennej umiejętności Beata Pawlikowska zawarła w trzeciej części 12-tomowego „Kursu pozytywnego myślenia”. Z książką „Świat mi mówi: Kocham cię!” czytelnicy będą mieli okazję zapoznać się w idealnym momencie na wprowadzenie zmian w swoim życiu, czyli wraz z nadejściem wiosny.

Czytaj dalej

Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA Sp. z o.o.

Dla dzieci

Maciupek jest nieśmiały i strachliwy. Jest też bardzo samotny. Pewnego dnia opuszcza dom i wyrusza w podróż.

Czytaj dalej

Adaś, uczeń warszawskiego gimnazjum, musi rozwiązać zagadkę pewnej złowrogiej korporacji.

Czytaj dalej
  • Jak skutecznie zachęcić dziecko do nauki?
  • Co zrobić, aby dbało o porządek w swoim pokoju?
  • Jak przekonać je do okazywania wdzięczności?
  • Co robić, aby dziecku bardziej się chciało?
Czytaj dalej

„Współczesne nastolatki zamieniają się w zombie zbyt długo przesiadując przed komputerami.”„Dla młodych ludzi uzależnienie od telefonu i Internetu jest tak samo silne i niebezpieczne jak uzależnienie od narkotyków.” Takie nagłówki najczęściej widzimy, gdy szukamy informacji o tajemniczym świecie nastolatków w sieci.

Czytaj dalej

Wyjątkowa encyklopedia dla małych miłośników świata oceanów. Książka pełna jest wspaniałych zdjęć, kolorowych ilustracji i infografik, dzięki którym dzieci będą mogły przyjrzeć się z bliska podwodnemu światu – od wypełnionej słońcem rafy koralowej po najciemniejsze głębiny.

Czytaj dalej

„Moja Pierwsza Rysowanka” to propozycja dla maluszków, które zaczynają kolorować i rysować. Duże obrazki i ulubieni bohaterowie to gwarancja dobrej zabawy.

Czytaj dalej

Książki, które powstały z myślą o najmłodszych dzieciach rozpoczynających dopiero swoją przygodę z rysowaniem i kolorowaniem.

Czytaj dalej