Warto kupić - Poradniki, książki

Wciągający świat pełen magii i niebezpieczeństw Dla fanów Harry’ego Pottera, Kronik Spiderwick i Baśnioboru Prawa sprzedane do 14 krajów, tytuł na topkach bestsellerów w USA, Niemczech, we Włoszech i we Francji

Czytaj dalej

GW Foksal Sp.z o.o.

Dla dorosłych

Dieta wegetariańska i wegańska dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią

Czytaj dalej

Wyjątkowy i wyczerpujący przewodnik po świecie Robloxa dla początkujących i doświadczonych graczy.

Czytaj dalej

Wydawnictwo MUZA S.A.

Dla dorosłych

Gdyby Marie Kondo wraz z Dianą Quann zajęły się naszym domem, bez wątpienia stworzyłyby przestrzeń idealną. Diana Quann sięgając do korzeni najistotniejszych azjatyckich teorii i własnej praktyki stworzyła niezwykły (i niezmiernie praktyczny!) poradnik aranżowania przestrzeni, utrzymania harmonii i osiągnięcia spokoju. ,"W domu jak w raju" pojawi się w księgarniach od 20 marca.

Czytaj dalej

Wydawnictwo Zwierciadło

Dla dorosłych

Czy wiesz jak wielka siła tkwi w przyprawach i ziołach? Przeczytaj Przyprawy, które leczą i skorzystaj z leczniczej mocy natury!

Czytaj dalej

Każdego roku do oceanów trafia niemal 13 milionów ton plastiku. Z tego powodu umiera milion ptaków morskich i 100 tysięcy żyjących w wodzie ssaków. Do 2050 roku w oceanach może znaleźć się więcej plastiku niż ryb.

Czytaj dalej

Insignis Media S.C.

Dla dorosłych

Czy jesteś wystarczająco bystry, by zostać agentem KGB?

Czytaj dalej

Myśl. Twórz. Bądź wynalazcą

Czytaj dalej