Warto kupić - Pokój dziecka - Pozostałe

Kura Babci Dany - wielofunkcyjna poducha

Kura Babci Dany  to niesamowicie mięciutka, wielofunkcyjna poducha dla dziecka, która przyda się też rodzicom.

Kura Babci Dany to miękka wielofunkcyjna poducha, do spania, karmienia, przytulania. Sprawdza sie również w aucie podczas podróży. 

Może służyć również rodzicom - jako poducha pod laptopa lub do odpoczynku przed telewizorem.

Poducha Kura Babci Dany wypełniona jest atestowanym, antyalergicznym puchem silikonowym, dzięki czemu jest niesamowicie sprężysta i idealnie dopasowuje się kształtem do naszych potrzeb.

Kura Babci Dany wykonana jest z mięciutkiego "misia". Można ją prać w temp. 30 stopni, na niskich obrotach. Nie należy używać wybielaczy. 

Poducha Kura Babci Dany doskonale nadaje się na prezent: zapakowana jest w płócienną torbę z oryginalnym logo La Millou.   

Wymiary: 55x45 cm 

www.babydecor.pl Cena: 99 PLN
Producent:
La Millou
Dystrybutor:
BabyDecor

Pozostałe

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka Pozostałe

1 czerwca Dzień Dziecka! Zostało już niewiele czasu. Firma AGATA podsyła kilka ciekawych propozycji dla naszych pociech.

Czytaj dalej
Gniazdo/kokon niemowlęcy Sensillo Pozostałe

Przebierając maleństwo często kładzie się je na łóżku czy kanapie. Również gdy rodzice odpoczywają chcą mieć dziecko blisko siebie. Właśnie w tych i innych podobnych sytuacjach przyda się kokon niemowlęcy Sensillo. Przede wszystkim zabezpiecza on maleństwo przed zsunięciem się i upadkiem. Dodatkowo zapewnia mu przytulne, bezpieczne i komfortowe środowisko do odpoczynku.

Czytaj dalej
Przezroczyste pojemniki do przechowywania Pozostałe

Zawartość jest widoczna zarówno z boku jak i od góry. Na przedniej ściance grafika - niezmywalna etykieta wtapialna. Pokrywa zamykana przez delikatne kliknięcie.

Czytaj dalej
Małe pudełka, można zrobić z nimi wielki porządek! Pozostałe

Idealne do przechowywania drobnych przedmiotów.

Czytaj dalej
System do przechowywania Top Store Pozostałe

Nie tylko ułatwia uporządkowanie pomieszczeń, ale także ciekawie wygląda. Na serię składają się wysokiej jakości pudła dostępne w wielu rozmiarach (od 2,5 L. do 70. litrów), dzięki czemu pomagają utrzymać rzeczy w odpowiednim porządku, a przezroczyste tworzywo umożliwia łatwe ich odnalezienie, gdy znów są potrzebne.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie