Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Pokój dziecka - Pozostałe

Wyjątkowa podłoga dla dzieci - Deska YOUNG

Niebieska, różowa, zielona albo też w naturalnych kolorach drewna. Deska YOUNG marki Barlinek to pierwsza drewniana podłoga dla dzieci.

Naturalna, antyalergiczna, wyjątkowo trwała i odporna na zniszczenia, pokryta specjalną powłoką antybakteryjną. Podłoga dla dzieci - Deska YOUNG posiada międzynarodowy atest trudnopalności, dzięki czemu  może być stosowana nie tylko w prywatnych domach, ale również m.in. szkołach, przedszkolach, żłobkach oraz kącikach zabaw.

A gdy pociecha podrośnie i znudzi się dziecięcymi kolorami, wystarczy wycyklinować, aby uzyskać klasyczne drewniane podłoże.

Cena jest podana dla deski Zew Tropików za m².

Więcej informacji na temat deski YOUNG: www.floorsforyoung.com.

www.floorsforyoung.com Cena: 178 PLN
Producent:
Barlinek

Pozostałe

Małe pudełka, można zrobić z nimi wielki porządek! Pozostałe

Idealne do przechowywania drobnych przedmiotów.

Czytaj dalej
System do przechowywania Top Store Pozostałe

Nie tylko ułatwia uporządkowanie pomieszczeń, ale także ciekawie wygląda. Na serię składają się wysokiej jakości pudła dostępne w wielu rozmiarach (od 2,5 L. do 70. litrów), dzięki czemu pomagają utrzymać rzeczy w odpowiednim porządku, a przezroczyste tworzywo umożliwia łatwe ich odnalezienie, gdy znów są potrzebne.

Czytaj dalej
Sensillo Memory Bamboo – poduszka ergonomiczna Pozostałe

Po dniu pełnym wrażeń i opieki nad małym szkrabem odpoczynek należy się również rodzicom i dziadkom. Nowa poduszka Sensillo została przygotowana właśnie z myślą o nich. Jej specjalna budowa pozwala odciążyć w czasie snu szyję i ramiona. Dzięki temu rano wstaje się wypoczętym i pełnym energii.

Czytaj dalej
Sensillo Pikowany Śpiworek do Wózka – Minky Pozostałe

Przez kilka miesięcy w roku maluszek może wyglądać w swoim ubranku jak mały kosmonauta. Ale chłodne jesienne i zimowe dni mają swoje prawa. Czy można jednak oszczędzić mu ubierania dodatkowych, krępujących warstw ubrania? Tak! Z pomocą przychodzą nam śpiworki do wózka.

Czytaj dalej
Wkładka do kąpieli niemowląt MAXI KOLOR Pozostałe

Gąbkowy materacyk pozwala bezpiecznie położyć niemowlę w wanience i swobodnie je kąpać.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie