Warto kupić - Pokój dziecka - Pozostałe

Wyjątkowa podłoga dla dzieci - Deska YOUNG

Niebieska, różowa, zielona albo też w naturalnych kolorach drewna. Deska YOUNG marki Barlinek to pierwsza drewniana podłoga dla dzieci.

Naturalna, antyalergiczna, wyjątkowo trwała i odporna na zniszczenia, pokryta specjalną powłoką antybakteryjną. Podłoga dla dzieci - Deska YOUNG posiada międzynarodowy atest trudnopalności, dzięki czemu  może być stosowana nie tylko w prywatnych domach, ale również m.in. szkołach, przedszkolach, żłobkach oraz kącikach zabaw.

A gdy pociecha podrośnie i znudzi się dziecięcymi kolorami, wystarczy wycyklinować, aby uzyskać klasyczne drewniane podłoże.

Cena jest podana dla deski Zew Tropików za m².

Więcej informacji na temat deski YOUNG: www.floorsforyoung.com.

www.floorsforyoung.com Cena: 178 PLN
Producent:
Barlinek

Pozostałe

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka Pozostałe

1 czerwca Dzień Dziecka! Zostało już niewiele czasu. Firma AGATA podsyła kilka ciekawych propozycji dla naszych pociech.

Czytaj dalej
Gniazdo/kokon niemowlęcy Sensillo Pozostałe

Przebierając maleństwo często kładzie się je na łóżku czy kanapie. Również gdy rodzice odpoczywają chcą mieć dziecko blisko siebie. Właśnie w tych i innych podobnych sytuacjach przyda się kokon niemowlęcy Sensillo. Przede wszystkim zabezpiecza on maleństwo przed zsunięciem się i upadkiem. Dodatkowo zapewnia mu przytulne, bezpieczne i komfortowe środowisko do odpoczynku.

Czytaj dalej
Przezroczyste pojemniki do przechowywania Pozostałe

Zawartość jest widoczna zarówno z boku jak i od góry. Na przedniej ściance grafika - niezmywalna etykieta wtapialna. Pokrywa zamykana przez delikatne kliknięcie.

Czytaj dalej
Małe pudełka, można zrobić z nimi wielki porządek! Pozostałe

Idealne do przechowywania drobnych przedmiotów.

Czytaj dalej
System do przechowywania Top Store Pozostałe

Nie tylko ułatwia uporządkowanie pomieszczeń, ale także ciekawie wygląda. Na serię składają się wysokiej jakości pudła dostępne w wielu rozmiarach (od 2,5 L. do 70. litrów), dzięki czemu pomagają utrzymać rzeczy w odpowiednim porządku, a przezroczyste tworzywo umożliwia łatwe ich odnalezienie, gdy znów są potrzebne.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie