Warto kupić - Pokój dziecka - Pościel i kocyki

Śpiworek Kugel Maxchen

Śpiworek Kugel Maxchen to alternatywa dla systemu Baby Maxchen. Dziecko nie może się rozkopać, dzięki czemu zapewniona jest odpowiednia temperatura oraz swoboda ruchów podczas snu.

Śpiworek Kugel Maxchen jest wykonany z mięciutkiego trykotu najwyższej jakości. W zależności od potrzeby są wersje Light (nieocieplane), Thermo (ocieplane watą) w dużej ilości deseni.

Można wybrać również warianty z rękawkami lub bez rękawków. I co najważniejsze... rozpiętość rozmiarów. Śpiworki Kugel Maxchen są dostępne w rozmiarach od 70 cm do aż 130 cm.

Podana cena jest cena orientacyjną śpiworka Kugel Maxchen Light.

www.alvipolska.pl Cena: 70 PLN
Producent:
Alvi

Pozostałe

OCHRANIACZ AIR 3D COTTON Pościel i kocyki

Najlepsza wentylacja! Ochraniacz - prześcieradełko, który pozwala swobodnie oddychać dziecku w pozycji na brzuszku.

Czytaj dalej
Sensillo Komplet Minky – kocyk-kołderka i poduszka Pościel i kocyki

Ciepły 3-warstwowy kocyk-kołderka (75×100 cm) i poduszeczka (30x35 cm) to doskonały zestaw do wózka, kołyski lub nosidełka. Stanowi dodatkową ochronę dziecka przed zimnem, a jednocześnie zdobi.

Czytaj dalej
Komplet pościeli "XL" Pościel i kocyki

W końcu coś dla tych, dla których rozmiar pościeli ma znaczenie. Dla tych, którzy lubią dobrze się wyspać w dużym łóżku i w dużej pościeli. Pościel XL dla młodszych i starszych dzieci, dla mamy,taty czy babci..Standardowa wielkość pościeli na standardowe łóżko.

Czytaj dalej
KID KIT Mięciutka, dwustronna narzutka przedszkolaka Pościel i kocyki

Mięciutka, dwustronna narzutka przedszkolaka, która może służyć jako okrycie podczas codziennych drzemek. Przepiękna bawełna doskonale pasuje do dobranego kolorystycznie, polaru minky.

Czytaj dalej
Poduszka dwustronnie bawełniana Pościel i kocyki

Produkt szyty ręcznie, z najwyższą dokładnością i z wykorzystaniem najlepszych jakościowo materiałów.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie