Warto kupić - Pokój dziecka - Pościel i kocyki

Sensillo Komplet Minky – kocyk-kołderka i poduszka

Ciepły 3-warstwowy kocyk-kołderka (75×100 cm) i poduszeczka (30x35 cm) to doskonały zestaw do wózka, kołyski lub nosidełka. Stanowi dodatkową ochronę dziecka przed zimnem, a jednocześnie zdobi.

Wierzchnia warstwa kocyka i poduszki wykonana jest w delikatnej bawełny ozdobionej jednym z kilku fantastycznych wzorów. Najbliżej maleństwa znajduje się natomiast tkanina minky. Jej charakterystyczne wypukłości sprawiają, że jest niezwykle przyjemna w dotyku. Między tymi warstwami znajduje się jeszcze ocieplające wypełnienie.

 

Dodatkową atrakcję dla maluszka stanowi zestaw kolorowych metek. Znajdują się one w zasięgu rączek ciekawego świata maleństwa. Zadbano zarówno o komfort jak i rozrywkę.

www.sensillo.pl Cena: 70 PLN
Producent:
Sensillo

Pozostałe

OCHRANIACZ AIR 3D COTTON Pościel i kocyki

Najlepsza wentylacja! Ochraniacz - prześcieradełko, który pozwala swobodnie oddychać dziecku w pozycji na brzuszku.

Czytaj dalej
Komplet pościeli "XL" Pościel i kocyki

W końcu coś dla tych, dla których rozmiar pościeli ma znaczenie. Dla tych, którzy lubią dobrze się wyspać w dużym łóżku i w dużej pościeli. Pościel XL dla młodszych i starszych dzieci, dla mamy,taty czy babci..Standardowa wielkość pościeli na standardowe łóżko.

Czytaj dalej
KID KIT Mięciutka, dwustronna narzutka przedszkolaka Pościel i kocyki

Mięciutka, dwustronna narzutka przedszkolaka, która może służyć jako okrycie podczas codziennych drzemek. Przepiękna bawełna doskonale pasuje do dobranego kolorystycznie, polaru minky.

Czytaj dalej
Poduszka dwustronnie bawełniana Pościel i kocyki

Produkt szyty ręcznie, z najwyższą dokładnością i z wykorzystaniem najlepszych jakościowo materiałów.

Czytaj dalej
Lulujo Kocyk Dziecięcy Pościel i kocyki

Mięciutki, dwuwarstwowy kocyk wykonany jest z bawełny muślinowej, która charakteryzuje się dużą przewiewnością i delikatnością.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie