Warto kupić - Pokój dziecka - Meble

Zestaw mebli dla dziecka Africa Jardrew

Zestaw mebli dla dziecka Africa Jardrew, to przede wszystkim praktyczność w stylowej oprawie.

Łóżeczko Africa bardzo łatwo można przerobić z klasycznego łóżeczka niemowlęcego o wymiarach wewnętrznych 140x70 na tapczanik dla starszego już maluszka.

Ciekawy styl mebelków i wysoka jakość wykonania, przy bardzo atrakcyjnej cenie, sprawia że zestaw mebli dla dziecka Africa Jardrew to warta uwagi propozycja umeblowania dziecięcego pokoju.

Zestaw mebli dla dziecka Africa Jardrew

www.iks2.pl Cena: 1600 PLN
Producent:
Jardrew

Pozostałe

Ergonomiczne meble dla dzieci Meble

Oferowane przez nas ergonomiczne meble dla dzieci to minimalistyczny styl, proste wzornictwo uwzględniające obowiązujące trendy oraz możliwość zmiany kolorów w elementach biurka i kontenera pozwalające na podkreślenie dziecięcego charakteru.

Czytaj dalej
Zestaw Fiori Neo Meble

Nareszcie na rynku są funkcjonalne i ładne meble dla dzieci Własny pokój to marzenie każdego dziecka. Ale łatwo może przemienić się w koszmar, jeśli rodzice nie zadbają o odpowiednie meble. Nie dość, że będzie brzydko, to w dodatku niebezpiecznie i… drogo, bo co jakiś czas trzeba będzie je wymieniać. Dlatego kompletując wystrój dziecinnego pokoju warto posłużyć się zasadą “raz, a dobrze”. Tym bardziej, że wyjdzie taniej i znacznie lepiej dla dziecka.

Czytaj dalej
Pokój SPOT baby Meble

Kolekcja SPOT zachwyca elegancką formą i pomaga lepiej zorganizować pokój dziecięcy. Sprawdzone i nagrodzone meble dla dorosłych teraz dostępne są również dla pokoju dziecięcego.

Czytaj dalej
Meble dla dzieci Aulum od Jysk Meble

Propozycja dla uczniów - eleganckie, białe meble dla dzieci z serii Aulum. Duży wybór różnych elementów, w tym łóżko dziecięce w kilku rozmiarach.

Czytaj dalej
Krzesło obrotowe dziecięce od Jysk Meble

Krzesło obrotowe Spjald dla ucznia od firmy Jysk. Ma pneumatyczny podnośnik, dzięki czemu łatwo dostosować jego wysokość do wzrostu dziecka.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie