Warto kupić - Pokój dziecka - Meble

Zestaw mebli dziecięcych Elephant - styl i bezpieczeństwo

Wybór mebli dziecięcych to dla każdego młodego rodzica duże przeżycie. Fakt, że wkrótce na świecie pojawi się nowa, bezbronna i delikatna istotka, wzbudza pragnienie, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa każdemu milimetrowi kwadratowemu maleńkiego ciałka.

To, czym wyróżnia się zestaw mebli dziecięcych Jardrew o wdzięcznej nazwie Elephant, to przede wszystkim prosty, elegancki design, który świetnie komponuje się z innymi elementami wystroju. Ciepła barwa oraz głębokie nasycenie kolorów sprawiają, że meble Jardrew dobrze pasują do ciepłych kolorów ścian pokoików dziecięcych.

Zestaw mebli dziecięcych Elephant zawiera łóżeczko z trzema wyjmowanymi szczebelkami oraz (do wyboru) przykrywaną szufladę, komodę ze zdejmowanym przewijakiem, szafę z regulowanymi półkami oraz kuferek na zabawki i regał.

Cena zestawu mebli dziecięcych Elephant jest bardzo atrakcyjna, a jakość wykonania nie pozostawia nic do życzenia. Nawiązując do motta firmy Jardrew, można stwierdzić, iż są to mebelki dla Twojego dziecka.

www.jardrew.eu Cena: 1890 PLN
Producent:
Jardrew

Pozostałe

Ergonomiczne meble dla dzieci Meble

Oferowane przez nas ergonomiczne meble dla dzieci to minimalistyczny styl, proste wzornictwo uwzględniające obowiązujące trendy oraz możliwość zmiany kolorów w elementach biurka i kontenera pozwalające na podkreślenie dziecięcego charakteru.

Czytaj dalej
Zestaw Fiori Neo Meble

Nareszcie na rynku są funkcjonalne i ładne meble dla dzieci Własny pokój to marzenie każdego dziecka. Ale łatwo może przemienić się w koszmar, jeśli rodzice nie zadbają o odpowiednie meble. Nie dość, że będzie brzydko, to w dodatku niebezpiecznie i… drogo, bo co jakiś czas trzeba będzie je wymieniać. Dlatego kompletując wystrój dziecinnego pokoju warto posłużyć się zasadą “raz, a dobrze”. Tym bardziej, że wyjdzie taniej i znacznie lepiej dla dziecka.

Czytaj dalej
Pokój SPOT baby Meble

Kolekcja SPOT zachwyca elegancką formą i pomaga lepiej zorganizować pokój dziecięcy. Sprawdzone i nagrodzone meble dla dorosłych teraz dostępne są również dla pokoju dziecięcego.

Czytaj dalej
Meble dla dzieci Aulum od Jysk Meble

Propozycja dla uczniów - eleganckie, białe meble dla dzieci z serii Aulum. Duży wybór różnych elementów, w tym łóżko dziecięce w kilku rozmiarach.

Czytaj dalej
Krzesło obrotowe dziecięce od Jysk Meble

Krzesło obrotowe Spjald dla ucznia od firmy Jysk. Ma pneumatyczny podnośnik, dzięki czemu łatwo dostosować jego wysokość do wzrostu dziecka.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie