Warto kupić - Pokój dziecka - Meble

Meble z serii Safari Żyrafka

Zestaw mebli z serii Safari Żyrafka jest wykonany z płyty meblowej oraz drewna sosnowego.

Można skompletować zarówno meble do pokoju dla malucha, jak i dziecka nieco starszego.

W zestawie mebli z serii Safari Żyrafka znajdziemy: łóżeczko, krzesełko, komodę, przewijak, szafę oraz pojemnik na zabawki.

Podana cena jest przykładową ceną szafy dwudrzwiowej Żyrafka (wymiary: 184x83x52 cm)

Lista pozostałych cen mebli z serii Safari Żyrafka:

  • ok. 249 PLN/łóżeczko,
  • ok. 245 PLN/krzesełko,
  • ok. 530 PLN/komoda,
  • ok. 49 PLN/przewijak,
  • ok. 92 PLN/pojemnik na zabawki
www.klups.pl Cena: 800 PLN
Producent:
KLUPŚ Meble Dziecięce

Pozostałe

Ergonomiczne meble dla dzieci Meble

Oferowane przez nas ergonomiczne meble dla dzieci to minimalistyczny styl, proste wzornictwo uwzględniające obowiązujące trendy oraz możliwość zmiany kolorów w elementach biurka i kontenera pozwalające na podkreślenie dziecięcego charakteru.

Czytaj dalej
Zestaw Fiori Neo Meble

Nareszcie na rynku są funkcjonalne i ładne meble dla dzieci Własny pokój to marzenie każdego dziecka. Ale łatwo może przemienić się w koszmar, jeśli rodzice nie zadbają o odpowiednie meble. Nie dość, że będzie brzydko, to w dodatku niebezpiecznie i… drogo, bo co jakiś czas trzeba będzie je wymieniać. Dlatego kompletując wystrój dziecinnego pokoju warto posłużyć się zasadą “raz, a dobrze”. Tym bardziej, że wyjdzie taniej i znacznie lepiej dla dziecka.

Czytaj dalej
Pokój SPOT baby Meble

Kolekcja SPOT zachwyca elegancką formą i pomaga lepiej zorganizować pokój dziecięcy. Sprawdzone i nagrodzone meble dla dorosłych teraz dostępne są również dla pokoju dziecięcego.

Czytaj dalej
Meble dla dzieci Aulum od Jysk Meble

Propozycja dla uczniów - eleganckie, białe meble dla dzieci z serii Aulum. Duży wybór różnych elementów, w tym łóżko dziecięce w kilku rozmiarach.

Czytaj dalej
Krzesło obrotowe dziecięce od Jysk Meble

Krzesło obrotowe Spjald dla ucznia od firmy Jysk. Ma pneumatyczny podnośnik, dzięki czemu łatwo dostosować jego wysokość do wzrostu dziecka.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie