Warto kupić - Pokój dziecka - Meble

Ergonomiczne meble dla dzieci

Oferowane przez nas ergonomiczne meble dla dzieci to minimalistyczny styl, proste wzornictwo uwzględniające obowiązujące trendy oraz możliwość zmiany kolorów w elementach biurka i kontenera pozwalające na podkreślenie dziecięcego charakteru.

Każde z biurek dla dzieci posiada również regulację wysokości w zakresie 53-82 cm. Regulacja pozwala na zachowanie prawidłowej postawy przy pracy przy biurku dzieciom od 116 cm wzrostu do osiągnięcia nawet 200 cm wzrostu. Również krzesła moll dostosowują się do wzrostu Dziecka, pozwalając na zachowanie optymalnej, ergonomicznej postawy. Wysokość i głębokość siedziska oraz wysokość oparcia są regulowane indywidualnie. Różnorodność kolorów tapicerek krzeseł i kolorów blatów biurek pozawala na dopasowanie mebli moll do gustów i potrzeb dziecięcych pokojów.

 www.jardmb.com.pl Cena: skontaktuj się
z producentem/dystrybutorem
Producent:
JARD

Pozostałe

Zestaw Fiori Neo Meble

Nareszcie na rynku są funkcjonalne i ładne meble dla dzieci Własny pokój to marzenie każdego dziecka. Ale łatwo może przemienić się w koszmar, jeśli rodzice nie zadbają o odpowiednie meble. Nie dość, że będzie brzydko, to w dodatku niebezpiecznie i… drogo, bo co jakiś czas trzeba będzie je wymieniać. Dlatego kompletując wystrój dziecinnego pokoju warto posłużyć się zasadą “raz, a dobrze”. Tym bardziej, że wyjdzie taniej i znacznie lepiej dla dziecka.

Czytaj dalej
Pokój SPOT baby Meble

Kolekcja SPOT zachwyca elegancką formą i pomaga lepiej zorganizować pokój dziecięcy. Sprawdzone i nagrodzone meble dla dorosłych teraz dostępne są również dla pokoju dziecięcego.

Czytaj dalej
Meble dla dzieci Aulum od Jysk Meble

Propozycja dla uczniów - eleganckie, białe meble dla dzieci z serii Aulum. Duży wybór różnych elementów, w tym łóżko dziecięce w kilku rozmiarach.

Czytaj dalej
Krzesło obrotowe dziecięce od Jysk Meble

Krzesło obrotowe Spjald dla ucznia od firmy Jysk. Ma pneumatyczny podnośnik, dzięki czemu łatwo dostosować jego wysokość do wzrostu dziecka.

Czytaj dalej
Komoda z przewijakiem z kolekcji Parole Pinio Meble

Biała komoda z przewijakiem dla malucha w klasycznym prowansalskim stylu. Wygodna szuflada i zamykane półki zmieszczą najpotrzebniejsze ubranka i akcesoria.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie