Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Pokój dziecka - Meble

Zestaw Fiori Neo

Nareszcie na rynku są funkcjonalne i ładne meble dla dzieci

Własny pokój to marzenie każdego dziecka. Ale łatwo może przemienić się w koszmar, jeśli rodzice nie zadbają o odpowiednie meble. Nie dość, że będzie brzydko, to w dodatku niebezpiecznie i… drogo, bo co jakiś czas trzeba będzie je wymieniać. Dlatego kompletując wystrój dziecinnego pokoju warto posłużyć się zasadą “raz, a dobrze”. Tym bardziej, że wyjdzie taniej i znacznie lepiej dla dziecka.

Po pierwsze - trzeba trafić w gust młodego człowieka. Najlepiej sięgnąć po starą sztuczkę i pozwolić dziecku samodzielnie wybrać meble, najpierw oczywiście ograniczając pulę wyboru do pasującej rodzicom. Różnica zdań zwykle bierze się stąd, że dziecko chce mebla na “tu i teraz”, a rodzicie patrzą w kategoriach tego, co będzie za kilka lat i chcą, aby meble pasowały na dłużej. Pogodzenie tych dwóch światów wydaje się trudne, ale nie jest niemożliwe. Dobrym przykładem są meble Elies - zestawy do dziecięcego pokoju, które dla dziecka są po prostu “superfajowskie”, a rodzicom gwarantują bezpieczeństwo, funkcjonalność i atrakcyjną cenę.

Meble dla dzieci powinny być bezpieczne - warto o to zadbać, bo na rynku pełno jest stosunkowo tanich mebli malowanych np. toksycznymi farbami. W zestawach Elies wykonane z najlepszych płyt MDF meble malowane są (wielokrotnie) tylko ekologicznymi farbami na bazie nieszkodliwych wodnych komponentów. Ale to nie wszystko - krawędzie mebli są zaokrąglone (koniec z wiecznie odklejającymi się zabezpieczeniami na rogi szafek!), a wszystkie drzwiczki wyposażone w tak zwane bezpiecznej zawiasy, zabezpieczające przed przytrzaśnięciem małych (i dużych) palców. Konstrukcja gwarantuje też ciche zamykanie.

Dobrze, że są bezpieczne, ale co z funkcjonalnością?

Tu trzeba zwrócić uwagę na solidność wykonania zestawów meblowych. Nic tak nie denerwuje, również dzieci, jak skrzypiące po pierwszym miesiącu łóżka, kołyszące się biurka i opadające drzwi garderoby. Elies gwarantuje, że podobne doświadczenia rodzina znać będzie tylko z czyiś opowieści. Najwyższą jakość mebli znają i cenią sobie klienci nie tylko w Polsce, ale również na tak wymagających rynkach jak niemiecki, czy hiszpański.

Bezpieczeństwo i funkcjonalność są ważne dla rodziców. A co jest ważne dla dzieci?

Wygląd! Dziecięce zestawy meblowe Elies współtworzyli włoscy styliści i to widać w każdym ich calu. W czym wybierać mają chłopcy i dziewczynki. Co ważne - zestawy są w różnych wymiarach, co gwarantuje, że pasować będą do mniejszych i większych pokojów. Nie zabrakło uwielbianych przez dzieci komódek i regałów (skarby przecież gdzieś trzeba trzymać), łóżka są duże i wygodne, biurka mają duże, wygodne blaty oraz funkcjonalne nadstawki, a szafy na ubrania mają tyle miejsca, że utrzymanie w nich porządku nie powinno być trudnością.

Elies to meble, które rosną razem z dzieckiem. Decydując się na ich zakup, rodzicom nie grozi, że za kilka lat będą musieli wszystko wymieniać. Raz, że są na tyle solidne, że nawet najbardziej zdeterminowany maluch łatwo ich nie zniszczy. Dwa, że są na tyle duże i uniwersalne, że gdy dziecko rośnie wystarczy wymienić kilka drobiazgów (np. narzutę czy dywan), aby meble nadal dziecku się podobały i zachowały swoją funkcjonalność. Trzy - technika wykonania gwarantuje, że nawet po wielu latach meble wyglądają jak nowe!

www.elies.pl Cena: 3999 PLN
Producent:
ELIES

Pozostałe

Ergonomiczne meble dla dzieci Meble

Oferowane przez nas ergonomiczne meble dla dzieci to minimalistyczny styl, proste wzornictwo uwzględniające obowiązujące trendy oraz możliwość zmiany kolorów w elementach biurka i kontenera pozwalające na podkreślenie dziecięcego charakteru.

Czytaj dalej
Pokój SPOT baby Meble

Kolekcja SPOT zachwyca elegancką formą i pomaga lepiej zorganizować pokój dziecięcy. Sprawdzone i nagrodzone meble dla dorosłych teraz dostępne są również dla pokoju dziecięcego.

Czytaj dalej
Meble dla dzieci Aulum od Jysk Meble

Propozycja dla uczniów - eleganckie, białe meble dla dzieci z serii Aulum. Duży wybór różnych elementów, w tym łóżko dziecięce w kilku rozmiarach.

Czytaj dalej
Krzesło obrotowe dziecięce od Jysk Meble

Krzesło obrotowe Spjald dla ucznia od firmy Jysk. Ma pneumatyczny podnośnik, dzięki czemu łatwo dostosować jego wysokość do wzrostu dziecka.

Czytaj dalej
Komoda z przewijakiem z kolekcji Parole Pinio Meble

Biała komoda z przewijakiem dla malucha w klasycznym prowansalskim stylu. Wygodna szuflada i zamykane półki zmieszczą najpotrzebniejsze ubranka i akcesoria.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie

Poradnik

Noś, tul, kołysz...

Zdrowie i pielęgnacja

Dlaczego dotyk mamy jest ważny dla noworodka – wyjaśnia położna ... Czytaj dalej
Must have mamy i maleństwa

Nasze 9 miesięcy

Już w szkole rodzenia położna namawia was, byście nie zwlekali z pakowaniem ... Czytaj dalej
Zobacz wszystkie

Magazyn dziecko - najlepsza inwestycja

ZIMA | 2017-2018

W najnowszym wydaniu naszego kwartalnika znajdziecie wiele praktycznych porad oraz przegląd nowości z rynku parentingowego!

Tylko 6,90