Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Pokój dziecka - Meble

Komoda z przewijakiem z kolekcji Parole Pinio

Biała komoda z przewijakiem dla malucha w klasycznym prowansalskim stylu. Wygodna szuflada i zamykane półki zmieszczą najpotrzebniejsze ubranka i akcesoria.

Komoda z przewijakiem to świetna propozycja do dziecięcego pokoju. Wykonana jest z lakierowanej na biało płyty MDF i utrzymana w ponadczasowej stylistyce. Gdy dziecko podrośnie i przewijak nie będzie potrzebny, wystarczy go tylko zdjąć - komoda będzie służyła również starszemu dziecku.

Komodę z przewijakiem z kolekcji Parole firmy Pinio można dodatkowo ozdobić specjalnie przygotowanymi grafikami, a nawet imieniem dziecka. Jeśli wzór nam się znudzi, możemy bez problemu wrócić do pierwotnej wersji kolorystycznej.

Kolekcja Parole, której częścią jest komoda z przewijakiem, otrzymała m.in. tytuł Diamentu Meblarstwa 2013 oraz złoty medal Targów Kielce podczas targów "Czas Dziecka 2014".

Komoda kosztuje 1 249 zł, komoda z nadrukami 1 299 zł, przewijak 169 zł

www.pinio.com.pl Cena: 1249 PLN
Producent:
Pinio Drewnostyl

Pozostałe

Ergonomiczne meble dla dzieci Meble

Oferowane przez nas ergonomiczne meble dla dzieci to minimalistyczny styl, proste wzornictwo uwzględniające obowiązujące trendy oraz możliwość zmiany kolorów w elementach biurka i kontenera pozwalające na podkreślenie dziecięcego charakteru.

Czytaj dalej
Zestaw Fiori Neo Meble

Nareszcie na rynku są funkcjonalne i ładne meble dla dzieci Własny pokój to marzenie każdego dziecka. Ale łatwo może przemienić się w koszmar, jeśli rodzice nie zadbają o odpowiednie meble. Nie dość, że będzie brzydko, to w dodatku niebezpiecznie i… drogo, bo co jakiś czas trzeba będzie je wymieniać. Dlatego kompletując wystrój dziecinnego pokoju warto posłużyć się zasadą “raz, a dobrze”. Tym bardziej, że wyjdzie taniej i znacznie lepiej dla dziecka.

Czytaj dalej
Pokój SPOT baby Meble

Kolekcja SPOT zachwyca elegancką formą i pomaga lepiej zorganizować pokój dziecięcy. Sprawdzone i nagrodzone meble dla dorosłych teraz dostępne są również dla pokoju dziecięcego.

Czytaj dalej
Meble dla dzieci Aulum od Jysk Meble

Propozycja dla uczniów - eleganckie, białe meble dla dzieci z serii Aulum. Duży wybór różnych elementów, w tym łóżko dziecięce w kilku rozmiarach.

Czytaj dalej
Krzesło obrotowe dziecięce od Jysk Meble

Krzesło obrotowe Spjald dla ucznia od firmy Jysk. Ma pneumatyczny podnośnik, dzięki czemu łatwo dostosować jego wysokość do wzrostu dziecka.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie