Warto kupić - Pokój dziecka - Materace

Materac Powiew Wiosny Traumeland

Materac Powiew Wiosny Traumeland zapewnia maluszkowi zdrowy sen i prawidłowy rozwój kręgosłupa.

Innowacyjny system wentylacyjny z siateczkami 3D po obu stronach materaca zapobiega przegrzaniu dziecka i usuwa wydychany dwutlenek węgla z otoczenia.

Materac Powiew Wiosny Traumeland posiada oddychający i nieprzemakalny pokrowiec Sleep Safety Tencel z jonami srebra i dodatkową siateczką wentylacyjną pod główkę.

Wykonany z wyjątkowej, zimnej pianki Cellpur z dodatkiem Tencel materac Powiew Wiosny zapewnia najwyższy komfort, spokojny sen i prawidłowy rozwój kręgosłupa dziecka.

www.traumeland.pl Cena: 859 PLN
Producent:
Traumeland

Pozostałe

Materac dziecięcy IRIS Materace

Materac lateksowy , średnio-twardy, wysokość ok. 8 cm. W trosce o kręgosłup dziecka materac wykonany został z wysokiej jakości surowca - innowacyjnego lateksu Pulse, wyprodukowanego w ekologicznej technologii Sonocore.

Czytaj dalej
Materac dziecięcy EOS Materace

Materac lateksowo - kokosowy, średnio - twardy, wysokość ok. 10 cm. Materac wykonany z innowacyjnego lateksu Pulse, gwarantującego najwyższą jakość produktu.

Czytaj dalej
Materac do wózka Gondoli AERO 3D Materace

Materac Aero 3D do wózka wykonany z pianki poliuretanowej o odpowiedniej twardości oraz maty utkanej z siatki 3D. Świetnie sprawdza się w lecie, jest niezwykle przewiewny, natomiast pikowana dzianina daje dziecku poczucie komfortu w czasie jazdy.

Czytaj dalej
Materac do łóżeczka dziecięcego Premium Baby - AERO 3D OPTIMA Materace

Przewiewny i klimatyzujący dwustronny materac. Elastyczna i zarazem sprężysta struktura przestrzennie utkanej siatki 3D po stronie letniej w połączeniu z prozdrowotną matą lniano – konopną na stronie zimowej.

Czytaj dalej
Materac dziecięcy EOS Materace

Materac lateksowo-kokosowy, średnio-twardy, wysokość ok. 10 cm.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie