Warto kupić - Pokój dziecka - Materace

Materac Cell Aktiv z pokrowcem Der Stoff 120x60 cm

Brzegi materaca Cell Aktiv wykonane z pianki twardej, w celu zabezpieczenia dziecka przed wsunięciem się między szczebelki łóżeczka.

Pionowe kanaliki wentylacyjne materaca Cell Aktiv ułatwiają odprowadzanie CO2 z powierzchni materaca.

Pokrowiec Der Stoff to funkcjonalna tkanina wolna od dodatków chemicznych , wyprodukowana na bazie włókien Lyocell w 100% z naturalnych , biologicznych surowców. Pokrowiec dzieli się na dwie części zamkiem błyskawicznym co ułatwia pranie i użytkowanie materaca. Tkanina Der Stoff zalecana jest dla skóry wrażliwej.

Wkład materaca składa się z wysokiej jakości pianki Cellflex o strukturze "jeża" ( dla niemowlaka ) oraz z twardszej pianki Kaltschaum (dla starszego dziecka).

Dostępny jest również materac Cell Aktiv z pokrowcem "Der Stoff" o rozmiarach 140x70.

www.alvipolska.pl Cena: 209 PLN
Producent:
Alvi

Pozostałe

Materac dziecięcy IRIS Materace

Materac lateksowy , średnio-twardy, wysokość ok. 8 cm. W trosce o kręgosłup dziecka materac wykonany został z wysokiej jakości surowca - innowacyjnego lateksu Pulse, wyprodukowanego w ekologicznej technologii Sonocore.

Czytaj dalej
Materac dziecięcy EOS Materace

Materac lateksowo - kokosowy, średnio - twardy, wysokość ok. 10 cm. Materac wykonany z innowacyjnego lateksu Pulse, gwarantującego najwyższą jakość produktu.

Czytaj dalej
Materac do wózka Gondoli AERO 3D Materace

Materac Aero 3D do wózka wykonany z pianki poliuretanowej o odpowiedniej twardości oraz maty utkanej z siatki 3D. Świetnie sprawdza się w lecie, jest niezwykle przewiewny, natomiast pikowana dzianina daje dziecku poczucie komfortu w czasie jazdy.

Czytaj dalej
Materac do łóżeczka dziecięcego Premium Baby - AERO 3D OPTIMA Materace

Przewiewny i klimatyzujący dwustronny materac. Elastyczna i zarazem sprężysta struktura przestrzennie utkanej siatki 3D po stronie letniej w połączeniu z prozdrowotną matą lniano – konopną na stronie zimowej.

Czytaj dalej
Materac dziecięcy EOS Materace

Materac lateksowo-kokosowy, średnio-twardy, wysokość ok. 10 cm.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie