Warto kupić - Pokój dziecka - Materace

Materac dziecięcy EOS

Materac lateksowo - kokosowy, średnio - twardy, wysokość ok. 10 cm. Materac wykonany z innowacyjnego lateksu Pulse, gwarantującego najwyższą jakość produktu.

Zaletą materaca jest 2-centymetrowa płyta kokosowa, która dodatkowo usztywnia podłoże. Dzięki takiej kombinacji materiałów materac sprzyja dbałości o dobrą postawę.

Obustronnie pikowany pokrowiec z dzianiny jersey standard chroni materac przed zanieczyszczeniami, można go prać w pralce. Produkt posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Cena: od 332 zł.

www.janpol.pl Cena: skontaktuj się
z producentem/dystrybutorem
Producent:
Fabryka Materacy JANPOL Sp. z o.o.

Pozostałe

Materac dziecięcy IRIS Materace

Materac lateksowy , średnio-twardy, wysokość ok. 8 cm. W trosce o kręgosłup dziecka materac wykonany został z wysokiej jakości surowca - innowacyjnego lateksu Pulse, wyprodukowanego w ekologicznej technologii Sonocore.

Czytaj dalej
Materac do wózka Gondoli AERO 3D Materace

Materac Aero 3D do wózka wykonany z pianki poliuretanowej o odpowiedniej twardości oraz maty utkanej z siatki 3D. Świetnie sprawdza się w lecie, jest niezwykle przewiewny, natomiast pikowana dzianina daje dziecku poczucie komfortu w czasie jazdy.

Czytaj dalej
Materac do łóżeczka dziecięcego Premium Baby - AERO 3D OPTIMA Materace

Przewiewny i klimatyzujący dwustronny materac. Elastyczna i zarazem sprężysta struktura przestrzennie utkanej siatki 3D po stronie letniej w połączeniu z prozdrowotną matą lniano – konopną na stronie zimowej.

Czytaj dalej
Materac dziecięcy EOS Materace

Materac lateksowo-kokosowy, średnio-twardy, wysokość ok. 10 cm.

Czytaj dalej
Materac dziecięcy IRIS Materace

Materac lateksowy , średnio-twardy, wysokość ok. 8 cm

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie