Warto kupić - Pokój dziecka - Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Wielofunkcyjne łóżko Kompakt ATB Meble - rośnie razem z dzieckiem!

Wielofunkcyjne łóżeczko dziecięce Kompakt ATB Meble rośnie razem z dzieckiem i posłuży mu przez wiele lat.

W kompaktowym zestawie ATB Meble mieści się łóżeczko dla niemowląt i wbudowana mini komoda z przewijakiem i dwoma szufladami. Zaletą zestawu jest możliwość przebudowania bryły i dostosowania jej funkcjonalności do wieku malucha - w prosty sposób można zmienić łóżeczko na tapczanik, a gdy dziecko podrośnie, z komody zmontować biurko.

Dokupując jedynie duży materac przy niewielkim nakładzie pieniężnym można umeblować również  pokój nastolatka, Rozwiązanie to pozwala mądrze zagospodarować przestrzeń i aranżację dziecięcego wnętrza a jednocześnie ograniczyć ilość niepotrzebnych przedmiotów.

Rozbudowę pokoju o dodatkowe elementy, tj. szafa, regał szeroki oraz stolik nocny oraz inne można dokonać  zakupując elementy  z zestawu Marsylia ATB Meble, która również dostępna jest w takiej samej gamie kolorystycznej.

Zobaczcie film przedstawiający zalety wielofunkcyjnego łóżka Kompakt ATB Meble, które rośnie razem z dzieckiem!

www.atbmeble.pl Cena: 1490 PLN
Producent:
ATB Meble

Pozostałe

Wielofunkcyjne dostawne łóżeczko Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Wygodne, bezpieczne łóżeczko Theo dzięki odpinanej ściance pozwala na bezpośrednie dostawienie go do łóżka rodzica, więc dziecko jest jednocześnie "u siebie" i z mamą. Theo może też służyć jako kołyska.

Czytaj dalej
Traveler – kojec 100x100cm Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Duży kojec dla dzieci, który zapewnia mnóstwo przestrzeni do zabawy i odpoczynku. Możliwość składania i rozkładania pozwala go używać dokładnie wtedy gdy jest potrzebny. Co istotne złożony zajmuje niewiele miejsca.

Czytaj dalej
Deluxe – łóżeczko turystyczne Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Z łóżeczka Deluxe można wygodnie korzystać w domu i w podróży. Zaufanie budzi wysoka jakość materiałów i staranne wykonanie. Na pochwałę zasługuje też przemyślany, interesujący design.

Czytaj dalej
Łóżeczko turystyczne Caretero Grande 2016 Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Nowa kolekcja łóżeczka turystycznego Grande świetnie wpasuje się w klimat dziecięcego pokoiku. Staranny dobór kolorystki i wysokiej jakości materiały sprawiają, że łóżeczko prezentuje się doskonale.

Czytaj dalej
Bed Blocks Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Bed Blocks to podwyższające klocki pozwalające ustawić łóżeczko w pozycji pochyłej zawsze kiedy zachodzi taka potrzeba.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie