Warto kupić - Pokój dziecka - Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Niemowlęcy hamak Koala - zdrowe plecki i dobry sen

Delikatne bujanie noworodka w hamaku Koala ukołysze go do snu, zapewni wygodę i bezpieczeństwo, a także pozytywnie wpłynie na zmysł równowagi.

Niemowlęcy hamak Koala składa się z wygodnego i drewnianego stojaka, składanego do niewielkich rozmiarów na czas transportu, materiałowego hamaka z linkami oraz paskami bezpieczeństwa.

Hamak Koala jest bardzo łatwy do złożenia, opakowany w estetyczne pudełko, które świetnie sprawdzi się w podróży. Dla bezpieczeństwa maluszka hamaczek wyposażony jest w integralne szelki zapinane na klamerkę. 

Niemowlęcy hamak Koala
Niemowlęcy hamak Koala - zdrowe plecki i dobry sen
www.stokkids.pl Cena: 339.99 PLN
Producent:
Amazonas
Dystrybutor:
Stokkids

Pozostałe

Wielofunkcyjne dostawne łóżeczko Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Wygodne, bezpieczne łóżeczko Theo dzięki odpinanej ściance pozwala na bezpośrednie dostawienie go do łóżka rodzica, więc dziecko jest jednocześnie "u siebie" i z mamą. Theo może też służyć jako kołyska.

Czytaj dalej
Traveler – kojec 100x100cm Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Duży kojec dla dzieci, który zapewnia mnóstwo przestrzeni do zabawy i odpoczynku. Możliwość składania i rozkładania pozwala go używać dokładnie wtedy gdy jest potrzebny. Co istotne złożony zajmuje niewiele miejsca.

Czytaj dalej
Deluxe – łóżeczko turystyczne Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Z łóżeczka Deluxe można wygodnie korzystać w domu i w podróży. Zaufanie budzi wysoka jakość materiałów i staranne wykonanie. Na pochwałę zasługuje też przemyślany, interesujący design.

Czytaj dalej
Łóżeczko turystyczne Caretero Grande 2016 Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Nowa kolekcja łóżeczka turystycznego Grande świetnie wpasuje się w klimat dziecięcego pokoiku. Staranny dobór kolorystki i wysokiej jakości materiały sprawiają, że łóżeczko prezentuje się doskonale.

Czytaj dalej
Bed Blocks Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Bed Blocks to podwyższające klocki pozwalające ustawić łóżeczko w pozycji pochyłej zawsze kiedy zachodzi taka potrzeba.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie