Warto kupić - Pokój dziecka - Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Łóżeczko dostawne Bedside Crib

Opatentowane przez firmę Troll Nursery łóżeczko dostawne Bedside Crib zostało zaprojektowane tak, aby dać maleństwu poczucie bezpieczeństwa a mamie umożliwić bliski i nieograniczony kontakt z dzieckiem w nocy.

Łóżeczko dostawne Bedside Crib wykonane zostało z litego drewna brzozowego z użyciem ekologicznych lakierów. Dzięki kółkom z mechanizmem blokującym można z łatwością je przemieszczać i mieć maluszka zawsze blisko siebie.

W okresie późniejszym łóżeczko dostawne może być używane jako praktyczne siedzisko dla dziecka.

www.lulubaby.pl Cena: 869 PLN
Producent:
Troll Nursery
Dystrybutor:
Lulu Baby

Pozostałe

Wielofunkcyjne dostawne łóżeczko Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Wygodne, bezpieczne łóżeczko Theo dzięki odpinanej ściance pozwala na bezpośrednie dostawienie go do łóżka rodzica, więc dziecko jest jednocześnie "u siebie" i z mamą. Theo może też służyć jako kołyska.

Czytaj dalej
Traveler – kojec 100x100cm Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Duży kojec dla dzieci, który zapewnia mnóstwo przestrzeni do zabawy i odpoczynku. Możliwość składania i rozkładania pozwala go używać dokładnie wtedy gdy jest potrzebny. Co istotne złożony zajmuje niewiele miejsca.

Czytaj dalej
Deluxe – łóżeczko turystyczne Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Z łóżeczka Deluxe można wygodnie korzystać w domu i w podróży. Zaufanie budzi wysoka jakość materiałów i staranne wykonanie. Na pochwałę zasługuje też przemyślany, interesujący design.

Czytaj dalej
Łóżeczko turystyczne Caretero Grande 2016 Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Nowa kolekcja łóżeczka turystycznego Grande świetnie wpasuje się w klimat dziecięcego pokoiku. Staranny dobór kolorystki i wysokiej jakości materiały sprawiają, że łóżeczko prezentuje się doskonale.

Czytaj dalej
Bed Blocks Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Bed Blocks to podwyższające klocki pozwalające ustawić łóżeczko w pozycji pochyłej zawsze kiedy zachodzi taka potrzeba.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie