Warto kupić - Pokój dziecka - Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Kojec dla dziecka Ceba Baby - chwila dla rodzica

Cisza jest na wagę złota, ale dla rodziców malucha, który spuszczony z oka na chwilę potrafi nieźle napsocić, bywa niepokojąca. Kojec dla dziecka Ceba Baby, to sposób na chwilę wytchnienia dla rodziców.

Kojec dla dziecka Ceba Baby to sposób na zapewnienie maluchowi bezpieczeństwa bez ograniczania swobodnej zabawy. Ścianki wykonane z siateczki pozwalają na obserwowanie otoczenia, a uchwyty ułatwiają pierwsze samodzielne próby wstawania. Dzięki temu malec może rozwijać swoje umiejętności, a rodzice mają chwilę wytchnienia.

Obręcz i dno kojca pokryte są wzmocnioną folią, co zabezpiecza je przed wilgocią i zarysowaniami. Kojec dla dziecka Ceba Baby rozkłada się i składa się w prosty sposób, ułatwiając tym samym przechowywanie.

www.cebababy.pl Cena: 310 PLN
Producent:
Ceba Baby

Pozostałe

Wielofunkcyjne dostawne łóżeczko Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Wygodne, bezpieczne łóżeczko Theo dzięki odpinanej ściance pozwala na bezpośrednie dostawienie go do łóżka rodzica, więc dziecko jest jednocześnie "u siebie" i z mamą. Theo może też służyć jako kołyska.

Czytaj dalej
Traveler – kojec 100x100cm Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Duży kojec dla dzieci, który zapewnia mnóstwo przestrzeni do zabawy i odpoczynku. Możliwość składania i rozkładania pozwala go używać dokładnie wtedy gdy jest potrzebny. Co istotne złożony zajmuje niewiele miejsca.

Czytaj dalej
Deluxe – łóżeczko turystyczne Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Z łóżeczka Deluxe można wygodnie korzystać w domu i w podróży. Zaufanie budzi wysoka jakość materiałów i staranne wykonanie. Na pochwałę zasługuje też przemyślany, interesujący design.

Czytaj dalej
Łóżeczko turystyczne Caretero Grande 2016 Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Nowa kolekcja łóżeczka turystycznego Grande świetnie wpasuje się w klimat dziecięcego pokoiku. Staranny dobór kolorystki i wysokiej jakości materiały sprawiają, że łóżeczko prezentuje się doskonale.

Czytaj dalej
Bed Blocks Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Bed Blocks to podwyższające klocki pozwalające ustawić łóżeczko w pozycji pochyłej zawsze kiedy zachodzi taka potrzeba.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie