Warto kupić - Pokój dziecka - Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Łóżeczko Miś - na dobranoc

Łóżeczko Miś marki Jardrew, wykonane z drewna oraz płyty meblowej, posiada 3 wyjmowane szczebelki. Reszta szczebelków jest spłaszczona, co gwarantuje większą wytrzymałość.

Łóżeczko Miś ma również 3 poziomy ustawienia materaca, wraz z oznaczeniem najwyższego bezpiecznego poziomu materaca. Jest wyposażone w szufladę, w której można zmieścić pieluszki, ubranka, chusteczki i kosmetyki - tak, żeby wszystko było pod ręką!

Łóżeczko Miś posiada atesty i certyfikat zgodności ze standardami polskimi i unijnymi w kwestiach bezpieczeństwa. Cieszy się też pozytywną opinią Instytutu Matki i Dziecka.

www.iks2.pl Cena: 349 PLN
Producent:
Jardrew

Pozostałe

Wielofunkcyjne dostawne łóżeczko Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Wygodne, bezpieczne łóżeczko Theo dzięki odpinanej ściance pozwala na bezpośrednie dostawienie go do łóżka rodzica, więc dziecko jest jednocześnie "u siebie" i z mamą. Theo może też służyć jako kołyska.

Czytaj dalej
Traveler – kojec 100x100cm Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Duży kojec dla dzieci, który zapewnia mnóstwo przestrzeni do zabawy i odpoczynku. Możliwość składania i rozkładania pozwala go używać dokładnie wtedy gdy jest potrzebny. Co istotne złożony zajmuje niewiele miejsca.

Czytaj dalej
Deluxe – łóżeczko turystyczne Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Z łóżeczka Deluxe można wygodnie korzystać w domu i w podróży. Zaufanie budzi wysoka jakość materiałów i staranne wykonanie. Na pochwałę zasługuje też przemyślany, interesujący design.

Czytaj dalej
Łóżeczko turystyczne Caretero Grande 2016 Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Nowa kolekcja łóżeczka turystycznego Grande świetnie wpasuje się w klimat dziecięcego pokoiku. Staranny dobór kolorystki i wysokiej jakości materiały sprawiają, że łóżeczko prezentuje się doskonale.

Czytaj dalej
Bed Blocks Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Bed Blocks to podwyższające klocki pozwalające ustawić łóżeczko w pozycji pochyłej zawsze kiedy zachodzi taka potrzeba.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie