Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Pokój dziecka - Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Składane łóżeczko Cosi-Sleep®

Cosi-Sleep® to pierwsze składane łóżeczko wykonane z zachowaniem europejskich norm i standardów, przeznaczone dla dzieci od urodzenia do 6-7. miesiąca życia.

Cosi-Sleep® Może służyć jako tradycyjne łóżeczko lub w roli łóżeczka przenośnego wyruszyć z całą rodziną w podróż czy na wakacje.

Składane łóżeczko Cosi-Sleep® można postawić wszędzie, gdzie chcemy mieć dziecko pod kontrolą, używając do tego specjalnej podstawki(podstawka nie stanowi wyposażenia łóżeczka, ale można ją dokupić oddzielnie).

Wychodząc z domu, możemy zabrać malucha wraz z łóżeczkiem - zaleca się wtedy używanie baldachimu ochronnego, wykonanego ze specjalnej dzianiny z faktorem UPF 50+.

Podana cena składanego łóżeczka Cosi-Sleep® jest ceną zestawu: łóżeczko, podstawka, baldachim.

www.cosi-sleep.pl Cena: 999 PLN
Producent:
Mykko

Pozostałe

Traveler – kojec 100x100cm Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Duży kojec dla dzieci, który zapewnia mnóstwo przestrzeni do zabawy i odpoczynku. Możliwość składania i rozkładania pozwala go używać dokładnie wtedy gdy jest potrzebny. Co istotne złożony zajmuje niewiele miejsca.

Czytaj dalej
Deluxe – łóżeczko turystyczne Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Z łóżeczka Deluxe można wygodnie korzystać w domu i w podróży. Zaufanie budzi wysoka jakość materiałów i staranne wykonanie. Na pochwałę zasługuje też przemyślany, interesujący design.

Czytaj dalej
Łóżeczko turystyczne Caretero Grande 2016 Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Nowa kolekcja łóżeczka turystycznego Grande świetnie wpasuje się w klimat dziecięcego pokoiku. Staranny dobór kolorystki i wysokiej jakości materiały sprawiają, że łóżeczko prezentuje się doskonale.

Czytaj dalej
Bed Blocks Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Bed Blocks to podwyższające klocki pozwalające ustawić łóżeczko w pozycji pochyłej zawsze kiedy zachodzi taka potrzeba.

Czytaj dalej
Łóżko sosnowe Tipi 90x200 cm Woood - Kolekcja Hugo Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Łóżko Tipi idealne dla wodza wioski indiańskiej z wielkim pióropuszem. Pozwoli zregenerować siły po trudach plemiennych wypraw.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie