Warto kupić - Pokój dziecka - Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Kołyska Graco SWEETPEACE - jak w ramionach mamy

Kołyska SWEETPEACE zapewni kojący sen każdemu maluszkowi. Rozwiązanie "Mum Motion" naśladuje sposób, w jaki dziecko jest kołysane przez mamę.

Wygodę użytkowania kołyski SWEETPEACE gwarantują regulowane oparcie oraz sześć prędkości kołysania. Bezpieczeństwo zapewniają pięcio-punktowe pasy. Podwyższona pozycja huśtawki pozwala dziecku poznawać otaczający go świat i uczestniczyć w życiu rodziny.

Demontowane siedzisko zmienia kołyskę SWEETPEACE w wygodny leżaczek. SWEETPEACE posiada także możliwość podłączenia odtwarzacza mp3 z ulubioną kołysanką, dzięki czemu smykowi łatwiej będzie zasnąć. Siedzisko huśtawki, ustawne w 3 pozycjach, może być również używane, jako samodzielny leżaczek.

Dwie prędkości wibracji oraz 6 prędkości kołysania pozwolą na dobranie stosownego programu adekwatnie do nastroju dziecka.

www.gracobaby.pl Cena: 989 PLN
Producent:
Graco

Pozostałe

Wielofunkcyjne dostawne łóżeczko Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Wygodne, bezpieczne łóżeczko Theo dzięki odpinanej ściance pozwala na bezpośrednie dostawienie go do łóżka rodzica, więc dziecko jest jednocześnie "u siebie" i z mamą. Theo może też służyć jako kołyska.

Czytaj dalej
Traveler – kojec 100x100cm Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Duży kojec dla dzieci, który zapewnia mnóstwo przestrzeni do zabawy i odpoczynku. Możliwość składania i rozkładania pozwala go używać dokładnie wtedy gdy jest potrzebny. Co istotne złożony zajmuje niewiele miejsca.

Czytaj dalej
Deluxe – łóżeczko turystyczne Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Z łóżeczka Deluxe można wygodnie korzystać w domu i w podróży. Zaufanie budzi wysoka jakość materiałów i staranne wykonanie. Na pochwałę zasługuje też przemyślany, interesujący design.

Czytaj dalej
Łóżeczko turystyczne Caretero Grande 2016 Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Nowa kolekcja łóżeczka turystycznego Grande świetnie wpasuje się w klimat dziecięcego pokoiku. Staranny dobór kolorystki i wysokiej jakości materiały sprawiają, że łóżeczko prezentuje się doskonale.

Czytaj dalej
Bed Blocks Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Bed Blocks to podwyższające klocki pozwalające ustawić łóżeczko w pozycji pochyłej zawsze kiedy zachodzi taka potrzeba.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie