Warto kupić - Pokój dziecka - Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Łóżeczko dziecięce Sun

Łóżeczko dziecięce Sun zostało wykonane z litego drewna brzozowego o bezpiecznych, zaokrąglonych krawędziach z zastosowaniem nowoczesnych technologii.

Kolor "walnut" uzyskano dzięki ręcznej technice malarskiej nadającej każdemu fragmentowi drewna niepowtarzalny wygląd. Sun posiada trzystopniową regulację podstawy materaca.

Na zdjęciu widać łóżeczko dziecięce Sun z opcją "toddler rail" - tj. z wymiennym bokiem, który w późniejszym czasie pozwoli dziecku na swobodne wchodzenie do łóżeczka i wychodzenie z niego.

Łóżeczko dziecięce Sun dostępnie w kolorze walnut, naturalnego drewna lub białym.

Gwarancja dawana przez producenta trwa 3 lata.

www.lulubaby.pl Cena: 1139 PLN
Producent:
Troll Nursery
Dystrybutor:
Lulu Baby

Pozostałe

Wielofunkcyjne dostawne łóżeczko Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Wygodne, bezpieczne łóżeczko Theo dzięki odpinanej ściance pozwala na bezpośrednie dostawienie go do łóżka rodzica, więc dziecko jest jednocześnie "u siebie" i z mamą. Theo może też służyć jako kołyska.

Czytaj dalej
Traveler – kojec 100x100cm Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Duży kojec dla dzieci, który zapewnia mnóstwo przestrzeni do zabawy i odpoczynku. Możliwość składania i rozkładania pozwala go używać dokładnie wtedy gdy jest potrzebny. Co istotne złożony zajmuje niewiele miejsca.

Czytaj dalej
Deluxe – łóżeczko turystyczne Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Z łóżeczka Deluxe można wygodnie korzystać w domu i w podróży. Zaufanie budzi wysoka jakość materiałów i staranne wykonanie. Na pochwałę zasługuje też przemyślany, interesujący design.

Czytaj dalej
Łóżeczko turystyczne Caretero Grande 2016 Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Nowa kolekcja łóżeczka turystycznego Grande świetnie wpasuje się w klimat dziecięcego pokoiku. Staranny dobór kolorystki i wysokiej jakości materiały sprawiają, że łóżeczko prezentuje się doskonale.

Czytaj dalej
Bed Blocks Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Bed Blocks to podwyższające klocki pozwalające ustawić łóżeczko w pozycji pochyłej zawsze kiedy zachodzi taka potrzeba.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie