Warto kupić - Pokój dziecka - Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Wielofunkcyjna kołyska Coneco Simply City

Przeznaczona jest dla dzieci do około 5. miesiąca życia.

Cechą charakterystyczną kołyski Simply City są bieguny wyposażone w skrętne kółka z możliwością blokady oraz obrotowa karuzela z zabawkami.

Kołyska Coneco Simply City posiada też opcję pięciostopniowej regulacji wysokości oraz kieszonkę na pieluszki. Dodatkowo lampka z opcją ustawiania natężenia światła oraz melodyjka z regulacją głośności ułatwią rodzicom opiekę nad maluchem. Dzięki takiemu wyposażeniu kołyska gwarantuje spokojny i wygodny sen każdemu dziecku.

www.coneco.pl Cena: 395 PLN
Producent:
Coneco

Pozostałe

Wielofunkcyjne dostawne łóżeczko Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Wygodne, bezpieczne łóżeczko Theo dzięki odpinanej ściance pozwala na bezpośrednie dostawienie go do łóżka rodzica, więc dziecko jest jednocześnie "u siebie" i z mamą. Theo może też służyć jako kołyska.

Czytaj dalej
Traveler – kojec 100x100cm Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Duży kojec dla dzieci, który zapewnia mnóstwo przestrzeni do zabawy i odpoczynku. Możliwość składania i rozkładania pozwala go używać dokładnie wtedy gdy jest potrzebny. Co istotne złożony zajmuje niewiele miejsca.

Czytaj dalej
Deluxe – łóżeczko turystyczne Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Z łóżeczka Deluxe można wygodnie korzystać w domu i w podróży. Zaufanie budzi wysoka jakość materiałów i staranne wykonanie. Na pochwałę zasługuje też przemyślany, interesujący design.

Czytaj dalej
Łóżeczko turystyczne Caretero Grande 2016 Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Nowa kolekcja łóżeczka turystycznego Grande świetnie wpasuje się w klimat dziecięcego pokoiku. Staranny dobór kolorystki i wysokiej jakości materiały sprawiają, że łóżeczko prezentuje się doskonale.

Czytaj dalej
Bed Blocks Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Bed Blocks to podwyższające klocki pozwalające ustawić łóżeczko w pozycji pochyłej zawsze kiedy zachodzi taka potrzeba.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie